2726
عنوان

💚💚کیا به ته خط رسیدن بیان💚💚

239 بازدید | 32 پست

اگه همیشه حس میکنی بدشانسی اگه مینالی همیشه اگه  هزارتا اگه دیگه ...

توی این ۷ ۸ ماه به خودت فرصت تغییر بده 

پاکسازی روح کنین به روحتون وصل شین اگه هستین بگم چطور...

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا ۷ ۸ ماه بهیچ عنوان از اشتباهایی که گردین خودتونو سرزنش نکنین چون باز منفی داره و به بدن و روحتون صدمه جدی میزنه 

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
2728

توی ۷ ۸ ماه آینده تصمیم جدایی نگیرین

نفرت نورزین فقط عشق عشق عشق ....

تو دوران 19سالگی ب همچین تفکراتی دچار شدم..

ولی خب

خیلی پوست کلفتم😂

ولی خدایا دیگه وقتشه روی خوب ورقو ازم پس نگیری😘

سوالی بود درخدمتم

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   

تا ۷ ۸ ماه آینده قضاوت ممنوعععع سمی ترین چیز قضاوته 

غیبت نکنیم چون ما در مورد چیزی حرف میزنیم که نمیدونیم و جای اونطرف نیستیم و خدا بوسیله ی کائنات برامون مقدر میکنه که جای اون طرف باشیم و بعد پشیمون میشیم

من یکار مهم داشتم دیروز صبح یس خوندم مثلا چبه گرفتم گفتم کارم دیروز راه بیوفته نیوفتاد. الان باز دوباره تو نماز صبح خواستم از خدا. خ کارم مهمه بچه ها. تورو خدا دعا کنید فردا ظهر خبر خوش برسه. دیگه خسته شدم

ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
تو دوران 19سالگی ب همچین تفکراتی دچار شدم.. ولی خب خیلی پوست کلفتم😂 ولی خدایا دیگه وقتشه روی خوب ...

خیلی خوبه تو اون سن

من یکار مهم داشتم دیروز صبح یس خوندم مثلا چبه گرفتم گفتم کارم دیروز راه بیوفته نیوفتاد. الان باز دوب ...

الهی اگه بصلاحته واست مقدر شه 

2706