2737
2734

مشکلات زندگی کلافم کرده. حالم از شوهرم بهم میخوره. 

مقصر نیستم ولی چون نمیتونم خودمو کنترل کنم و داد میکشم و گریه میکنم پسرم ازم بدش اومده! ۳سالشه دورورم نمیاد. به باباش میگه یه مامان دیگه بیار اینو بذارخونه ی مامانش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی با اینکارت چه اسیبی به روح و روان بچه میزنی؟! میدونی اثرش تا اخر عمر روی بچه‌ات میمونه؟

مشکلات شما ربطی به بچه نداره، وقتی مسئولیت قبول کردی و بچه دار شدی باید یاد بگیری مشکلات و حال بدت رو از بچه دور نگه داری

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2728

دختر منم تازگیا میگه با اینکه دوستون دارم ولی باید یه خانواده جدید پیدا کنم! شما برام اسب تکشاخ نمیخرین😂

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
میدونی با اینکارت چه اسیبی به روح و روان بچه میزنی؟! میدونی اثرش تا اخر عمر روی بچه‌ات میمونه؟ مشکل ...

میدونم. خیلیم کوتاه میام ولی شوهر حیوانم نمیفهمه و به دعوا دامن میزنه منم که جز صدا و اشکام صلاحی ندارم

بچه ها زود فراموش میکنن واسش ی کادو خوشکل بخر باهاش بازی کن مهرش برمیگرده

نه اتفاقا فراموش نمیکنه خیلی باهوشه. دعواهای مام بدجوری بوده البته. هرچی بهش محبت میکنم بی فایدست

2738
میدونم. خیلیم کوتاه میام ولی شوهر حیوانم نمیفهمه و به دعوا دامن میزنه منم که جز صدا و اشکام صلاحی ند ...

برو دکتر ارمبخش بگیر نه طباق بگیر اون بچه چه گناهی کرده‍

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
میدونم. خیلیم کوتاه میام ولی شوهر حیوانم نمیفهمه و به دعوا دامن میزنه منم که جز صدا و اشکام صلاحی ند ...

شما با دونستن شرایط ازدواح و اخلاق شوهرت بچه دار شدی دیگه! دعوا و بحث هاتون نگه داربد وقتی بچه خوابه بدون داد و بیداد انجام بدین

این وسط بچه داره قربانی ندونم کاری شما و همسرتون میشه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
شما با دونستن شرایط ازدواح و اخلاق شوهرت بچه دار شدی دیگه! دعوا و بحث هاتون نگه داربد وقتی بچه خوابه ...

اتفاقا شوهر احمق من وقتی ما دعوا میکنیم میره بچه رو میاره که من دیگه هیچی نگم. ولی منم صبرم حدی داره

اتفاقا شوهر احمق من وقتی ما دعوا میکنیم میره بچه رو میاره که من دیگه هیچی نگم. ولی منم صبرم حدی داره

کاش قبل بچه دار شدن یه ذره فکر میکردین که همسرتون صلاحیت پدر شدن داره یا نه

دلم سوخت برای بچه تون

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706