2733
2734
عنوان

صبح عمل بینی دارم میتونم ازدکتربخام واسم ازمایش تیروئیدانجام بده

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 25 پست
سخت نگیر عزیزم من اصلا قبل عملم هیچ ازمایشی ندادم همینجوری رفتم اتاق عمل

واقعامگه میش اخه میگن خطرناک ممکن موجب مرگ بش

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

2728
واقعامگه میش اخه میگن خطرناک ممکن موجب مرگ بش

اره واقعا خیلی خطرناک بود چند ماه قبلشم یه کلیمو برداشته بودم دیگه هم خودم هم دکتر واقعا بی توجهی کردیم ولی چیزی نشد خداروشکر ولی شما ک ازمایش دادی هیچی نمیشه عزیزدلم مطمئن باش امیدت ب خدا باشه استرس نداشته باش قبل عمل ک اصلا خوب نیس

اره واقعا خیلی خطرناک بود چند ماه قبلشم یه کلیمو برداشته بودم دیگه هم خودم هم دکتر واقعا بی توجهی کر ...

اخه چندسال پیش مشکل تیروئیدداشتم بنظرت به دکترنگم؟

اخه چندسال پیش مشکل تیروئیدداشتم بنظرت به دکترنگم؟

بدکتر صبح بگو خودش میدونه چکارکنه

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
بدکتر صبح بگو خودش میدونه چکارکنه

باش جانم

2738

سلام ان شاءالله بسلامتی گلم تهران هستین ؟ پیش کدوم دکتر عمل میکنین ؟

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
چرا بگو بهش اول صبح زنگ بزن بگو ولی بعیید میدونم دوباره تیروییدت برگشته باشه

عزیزم من دارومصرف نکردم که خوب شده باش