2726
عنوان

کتک خوردم بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2830 بازدید | 154 پست
نه بخدامن طرف زن هام فقط میخوام استارتررااروم کنم

استارتر هم سالها مشکل داره ،واسع امشب که نیست مشکلش .خودش عاقل هست آروم شد تصمیم میگیره .کسی اجبار نکرد ایشون جدا بشه ولی تلنگر لازمه همسرش .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمی من با حرفای شما تا حدودی موافقم اما یه سوال منظور از سایه سر چیه ؟؟؟؟ قبلا میگفتن مرد سایه اش ...

جان دلم زن های قدیم هم فرق داشتن باما چند شکم بچه میزاییدن بدون سونو گرفتن واونم توخونه زایمان میکردن کارهای سنگین انجام میدادن ایا زن های الانم مثل زن های قدیم هستند که ما انتظار داریم مردا هم مثل قدیم باشند

عزیزم دوتا انگشت هم مثل هم نیستن  شرایط خیلی بده جامعه ای که من دیدم ودیدن حتی عروس خانواده بعد ...

این جور بچه ها قطعا تو جامعه یا عقده ای میشن یا به خلاف کشیده میشن یا افسردگی میگیرن،مگه میشه با دیدن کشمکش و دعوا و پر از استرس شدن عشق هم تراوش کنن از خودشون،

خوبه که عادل باشیم

الهی به حق خداوندی ات همه عاقبت بخیر بشیم...
2728
استارتر جان خواهر امیدوارم زندگیت در هر شرایطی پر آرامش باشه و شوهرت به اشتباهش پی ببره و زندگیت پاب ...

مرسی عزیزم ولی دیگه برای پاربرجایی دعا نکن حرمتا شکسته شده

پسرم همه دنیام 😘💋💕
استارتر هم سالها مشکل داره ،واسع امشب که نیست مشکلش .خودش عاقل هست آروم شد تصمیم میگیره .کسی اجبار ن ...

بله تلنگر لازمه ولی چند روز بی صدا بره خونه ی پدرشون تا اروم بشن چون توی عصبانیت ممکنه کاری کنه که پل های پشت سرش راخراب کنه

جان دلم زن های قدیم هم فرق داشتن باما چند شکم بچه میزاییدن بدون سونو گرفتن واونم توخونه زایمان میکرد ...

قطعا شما آقا هستید

زندگی های زن های جامعه ما الان بسیار سخته 

شما اقلیت رو حساب نکن که خدم و حشم دارن و فقط بخور و بخوابن، 

بله تلنگر لازمه ولی چند روز بی صدا بره خونه ی پدرشون تا اروم بشن چون توی عصبانیت ممکنه کاری کنه که پ ...

امیدوارم خودش بتونه تصمیم درست بگیره .ما نه تشویق به طلاق میکنیم نه زندگی .انسان ها خودشون حق انتخاب دارن .گاهی فرصت خوبه گاهی هم هرگز خوب نیست .ولی قطعا استارتر قبلا فرصت داده و جوابی نگرفته .امیدوارم در کنار خانواده ش تصمیمی درست بگیره.

قطعا شما آقا هستید زندگی های زن های جامعه ما الان بسیار سخته  شما اقلیت رو حساب نکن که خدم و ...

بخدامن زنم وخیلی توجامعه گشتم ودوست داشته ام که این همه خاطره ازشون دارم میخوام کتاب بنویسم ازشون بهتون معرفی میکنم کتابم را

عزیزم بچه های طلاق امارشون بیشتره که به کارهای خلاف کشیده شدن یا بی مهری ببینن

بچه های طلاق موفق تر از بچه هایی هستن که در خانواده متشنج بزرگ میشن 

آثار مخرب طلاق عاطفی از طلاق سجلی وحشتناکتره

دقیقا خداروشکر من از شوهرم واقعا راضی ام ولی تو همه زندگی ها دعوا هست اما هیچ وقت دست روم بلند نکرد ...

هیچوقت تو این سالها ب من محبت نکرد فقط ب فکر پایین تنش بود

پسرم همه دنیام 😘💋💕
بچه ای که مدام شاهد دعوا و تنش باشه چیزی ازش باقی نمی مونه که بخواد عشق شعله ور کنه .شما زیاد از حد ...

قبلا گفتم بخاطر بچم ولی الان آرامش پسرم تو جدایی منو باباشه 

پسرم همه دنیام 😘💋💕
2706