2733
2734
عنوان

کتک خوردم بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2830 بازدید | 154 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فردا پزشک قانوتی بازه؟من خانوادم شهرستانن اونجا برم یا اینجا

باید بری کلانتری اول شکایت کنی اونا نامه میدن که بری پزشکی قانونی

الهی به حق خداوندی ات همه عاقبت بخیر بشیم...
میگیرم خونه رو ومالتی میتونم بفروشم؟

وکالتت چطوریه

بلاعزل باشه اره

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
2728
شما انگار طرف کتک خوردن و بدبخت بودنید وقتی مادرشوهرش حق رو میده به عروس، ببین اوضاع چطوریه

نه عزیزم من دوست ندارم خاری به پای کسی بره  عزیزم شما مومیبینی ومن پیچش مو شاید مادرشوهرش بخواد زندگیشون رابپاشه ازکجا میدونی کدوم مادرشوهری میاد پسرش راول کن وطرف عروس رابگیره جانم من همه ی اینها رودیدم من برادرم وکیل هستند همه ی این پرونده هاراخوندم ودیدم 

خونه به نامته از خونه ات نرو بیرون بگو خونه خودمه  به روزای بعد از طلاقم فکر کن  کار درا ...

خیلی وقته فکر میکنم میفروشم میرم کنار مامانمو خواهرم شهزستان وامشو تسویه میکنم اونحا ارزونتره یه مقدارم نیذارم تو خسابم بعد برمیگردم سرمار مجردیم

پسرم همه دنیام 😘💋💕
2738
شما انگار طرف کتک خوردن و بدبخت بودنید وقتی مادرشوهرش حق رو میده به عروس، ببین اوضاع چطوریه

پدرشوهرم گفت گریه کردم پشت تلفن بش کفتم هوچین زنی دیگه گیرت نمیاد رفتارتو عوض کن اگه بفهمن زده باش برخورد میکنن

پسرم همه دنیام 😘💋💕
نه عزیزم من دوست ندارم خاری به پای کسی بره  عزیزم شما مومیبینی ومن پیچش مو شاید مادرشوهرش بخواد ...

خواهر منم وکیل هست و ما هم آگاه هستیم .واین رو هم بدونید بعضی مادرشوهرهای جانب حق رو میگیرن.

خیلی وقته فکر میکنم میفروشم میرم کنار مامانمو خواهرم شهزستان وامشو تسویه میکنم اونحا ارزونتره یه مقد ...

خونه رو بفروشی شوهرت چه واکنشی نشون میده؟

فکر نکنم بیخیال بشینه ها 

الهی به حق خداوندی ات همه عاقبت بخیر بشیم...
2706