2726
عنوان

کتک خوردم بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2830 بازدید | 154 پست
ببین عزیزم  خود دانی ولی اول بپرس از تجربه ی افراد طلاق گرفته سبک سنگین کن بعد تصمیم بگیر شما ب ...

من خیلی افراد رادیدم خیلی بدترازشرایطی که شما میگویین ولی الان پشیمونن میگن سایش بالای سرمون هم بود بس بود 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این چ حرفیه دوره زمونه عوض شده سایش رو سرم سنگینی میکنه این همه آدم طلاق گرفتن منو بچم امنیت جانی ند ...

برو کلانتری پرونده تشکیل بده

میفرستنت پزشکی قانونی

بعد اونجا طول درمان میگیری

میری کلانتری و شکایت و ...

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
2728
پدرم از بچگی کاری ب کارمون نداشت الان خیلی پیره کلا هیچوقت نیومد خونم شوهرمم بخاطر همین دور برداشته

برادر چی؟

به خاطر امشب میخوای طلاق بگیری؟ مشکلتون چیه؟

الهی به حق خداوندی ات همه عاقبت بخیر بشیم...
طلاق آخرین چاره اس یکی از دوستام شوهرش دست بزن داشت بعد از کلی دعوا و دادگاه طلاق گرفت ولی دو سال ب ...

من دیگه چیزیو ک بالا آوردم نمیخورم فقط میخوام از دستش راحت شم مشکلات دیگه ای هم باهاش دارم شبا خونه نمیاد سر همین مامانشم طرف منه

پسرم همه دنیام 😘💋💕
من خیلی افراد رادیدم خیلی بدترازشرایطی که شما میگویین ولی الان پشیمونن میگن سایش بالای سرمون هم بود ...

چی میگی خانم

پدری که به بچه اش رحم نمیکنه، لیاقت هیچی رو نداره

سایه ی چی؟

پسفردا بلایی سر بچه یا استارتر بیاد، شما جوابگویی؟

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
اره تو این ۴سال حتی قبل از زایمانم صداشم بالا نمیبرد

اولین بارش بوده که نمیشه بگی طلاق بگیرم

شاید مشکلی داره و از جایی ناراحته

من دیگه چیزیو ک بالا آوردم نمیخورم فقط میخوام از دستش راحت شم مشکلات دیگه ای هم باهاش دارم شبا خونه ...

چرا خونه نمیاد؟بعنی خیانت میکنه یا رفیق بازی و اعتیاد؟

برادر چی؟ به خاطر امشب میخوای طلاق بگیری؟ مشکلتون چیه؟

برادر یه دونه دارم فردا بش زنگ میزنم مشکلاتمون زیاده شبا هم خونه نمیاد افتاده با دوستای ناباب

پسرم همه دنیام 😘💋💕
2706