2733
2734
عنوان

یه ورق از زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 124 پست
ینی ۸سال گذشته از اون وقایع؟

از آخرین باری ک دیدمش ۷سالی میگذره تقریبا 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه پس ازدستش نده

اگ این دولت بذاره🤦‍♀️همه چیو کشیدتا آسمون🤦‍♀️

الان خوشبختی؟؟

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
اول نوشته ها ب هم ریخته بودن اینو فرستادم درس شد فک کردم کردی چی ی هستی😂

دوباره خوندم کفتم خدایا چیشو نامفهوم نوشتم😂😂

2728
اها من ۱۹ :)

موفق باشی🌹

موافقم باهات ولی کسمییو بخواد ازآسمون سنگ بباره باز میمونه 

اره اون ک صد درصد منم قبل ازدواجم خیلی خاسگار داشتم ولی این خیلی پاپیچ بود میگفت دیگ ازدواج نمیکنم باباش یه زمین بهش داد گفت بساز گفت چه فایده وقتی اونی ک عاشقش بودم زنم نشد اون انگار منو دیده بودو عاشقم شده بوده و خاسگاریو اینا ولی داداشه پسره انگار بد بود ماهم قبول نکردیم تا ۳سال ازدواج نکرد من همون موقع که جواب رد بهش دادم همزمان به یه خاسگارایه دیگم جواب بله دادم و ازدواج کردم دیگ دید من ازدواج کردمو اینا تازگیا اونم ازدواج کرده خیلی براش خوشحال شدم البته من هیچ حسی بهش نداشتم اون منو دیده بوده و به مامانش گفته بود ببین دختره کیه تا خاسگاری کنه 

2738
اره اون ک صد درصد منم قبل ازدواجم خیلی خاسگار داشتم ولی این خیلی پاپیچ بود میگفت دیگ ازدواج نمیکنم ب ...

وقتی حسی نداری نبایدم ناراحتش باشی منم الان ناراحت این نیستم ک یه روزی دوسش داشتم ناراحت اینم ک هم خونم بود هم بازیم رفیقم 

وقتی حسی نداری نبایدم ناراحتش باشی منم الان ناراحت این نیستم ک یه روزی دوسش داشتم ناراحت اینم ک هم خ ...

اره درد داره 

وای این تهرانم اپارتمانش چرا اینجوریه همسایه بالاییمون تازه ازدواج کردم از ساعت ۱ تا حالا دارن دعوا میکنن صداشون میاد اووووف:(

اره درد داره  وای این تهرانم اپارتمانش چرا اینجوریه همسایه بالاییمون تازه ازدواج کردم از ساعت ...

چقدر بدددد  این ساعت مالمم بخورن حوصله دعوا ندارم 😂🤦‍♀️انشالله آروم بشن 

چقدر بدددد  این ساعت مالمم بخورن حوصله دعوا ندارم 😂🤦‍♀️انشالله آروم بشن

دلم به حال دختره میسوزه ولی حقشه خیلی غر غر میکرد پسرم دیگ آخریا فک کنم چن تا لگد به زنش زد به دیوار زد به کجا زد داره همه جا کن فیکون میشه خدا رحم کنه بسم الله😑

@دختررویایی۸۱    

@دختررویایی۸۱    

https://www.ninisite.com/user/discussion/8dc5eca9-2cd6-4e15-a9cd-702ff99ffff1/arinn 

نرفته دخترجذاب۷۵اینجاس کاربریش

2706