2737
2734
عنوان

اورژانسیه لطفا جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 52 پست
با پرده هم میشه باردار شد راستی یه کلام ختم کلام هر ک خربزه میخوره پای لرزشم میشینه🤦🏻‍♀️😅

میشه جای زخم زبون یه چی بگید دله ادم اروم شه لااقل اگه نمیگید زخم زبون نزنید واقعا بده اینجوری😞🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طرفت اگه پشتت نباشه باهاش تموم کن به درد نمیخوره پس

رابطه و هر چی بوده تموم شده فقط بفهمم باردار نیستم کامل مطمئن شم شکم بره به ساعت نمیکشه از زندگیم پرتش میکنم بیرون

2731
میشه جای زخم زبون یه چی بگید دله ادم اروم شه لااقل اگه نمیگید زخم زبون نزنید واقعا بده اینجوری😞🤦🏻 ...

زخم زبون نیس ک حقیقته

ریسک کردن. عواقب داره فرزندم باید مواظب میبودی

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2738
شده برم زیره خاک با همچین ادمی نه میرم زیره سقف نه وارد زندگی میشم

پس چطور حاضر شدی همچین کاری کنی . اینقدر استرس بخاطر همچین آدمی تازه اگه توبه نکنی ممکنه اون دنیا هم اذیت شی

یعنی به نظره شما با اینکار میشم؟

نگران نباش انشالله همون چیزی ک میخوای میشه

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
ماشاا.. چ نامزد بیخیالی داری بدون کاندوم چ کارایی کرده تهش اینه سریع عقد و عروسی

جدایه موضوع ابروی خودم اگر باردار باشم با همچین کثافطی برم ازدواج کنم هم اینده خودم به فنا میره هم اینده بچه....

استارتر فردا حتتتتما یه بیبی چک بگیر و نگران این نباش که کی چه فکری میکنه

بگیر و سریع تست بده دو تا هم بخر که مطمئن باشی

اول صبح ادرار اولی رو تست بده

بعدش هم هنچین آشغالی رو اززندگیت بنداز بیرون گردنش خورد بااین غیرتش

جدایه موضوع ابروی خودم اگر باردار باشم با همچین کثافطی برم ازدواج کنم هم اینده خودم به فنا میره هم ا ...

نگران نباش مگه میشه دو ماه بعد از آخرین رابطه حامله شی .پس غیر ممکنه فقط از زندگیت حذفش کن.فقط چطور راضی به این کارت کرد

2706