2726

پسری که چند سال بازی داد منو و میگفت دوسم داره و میخواد باهام ازدواج کنه ولی بعدش رفت ازدواج کرد با دختر عموش رو میگم

خوب طبیعیه سنگ که نیستی

اخرش همینه

بعد تو تاپیکا میگم ول کنید این روابط بی سرو ته رو حالیشون نمیشع

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ناراحت نشیا  از بس خری😐

وا این چه حرفیه!!!!! 😐😐😐

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

پسرا زر زیاد میزنن پسر خالمم گریه میکرد برام شیشه عطرای خالیمو  میدزدید دستمو میبوسید ک اگ زنش نشم میمیره الان نامزد دختر عمشه البته خواستگاری منم اومدا ولی بدون من نمرد 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
خوب طبیعیه سنگ که نیستی اخرش همینه بعد تو تاپیکا میگم ول کنید این روابط بی سرو ته رو حالیشون نمیشع

من ول میکردم اون نمیزاشت رابطه تموم بشه میگف آبروتو میبرم چیکار میکردم؟

2706