2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی تجربی بودی ولی تو دانشگاه امام صادق حقوق میخوندی؟کنکور انسانی داده بودی مگ؟

گلم تجربی بودم.از تجربیا هم میگیره امام صادق.کنکور تجربی هم داده بودم.فقط باید تیک علاقمندی امام صادقو موقع ثبت نام کنکور بزنی.اگر ترازت اوکی باشه دعوت میشی مصاحبه.منم دعوت شدم و بین ۳۰۰۰ و خورده ای نفر، گزینش شدم قبول شدم ولی بعد دوترم گفتن برو سنجش راضی نشده.خلاصه کلا سالی حدود۸۰ نفر میگیره از کل کشور

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.
2728
مصاحبشم اونطور که میگفت خوب بوده 

من مصاحبه امام صادق رفتم، خیلی حساسن.و باید بی نظیر عمل کنی که قبول شی.خیلی ریز بین هستن.شاید به نظر خودش خوب داده.ولی مصاحبه و معدل براشون ارجح هست نسبت به رتبه

2738
من مصاحبه امام صادق رفتم، خیلی حساسن.و باید بی نظیر عمل کنی که قبول شی.خیلی ریز بین هستن.شاید به نظر ...

بله درسته من خودم اعلام علاقه مندی پارسال زدم دعوت به مصاحبه شدم 

اشنامون هم قیافش مثبت نیست شاید برای اون رد شده 

می گفتی بهشون نگران نباشید چند سال بعد همتون باید از بیکاری گاو داری بزنید 

چون توی ایران فرقی نمیکنه آزاد باشی یا پیام نور یا دولتی تهش همون شغل شریف گاوداریه مگر معجزه ای به اسم پارتی داشته باشی

اینا حرفای همون ترم اول و دومیا هست جدیشون نگیر

اینارو ترم بالایی های دانشگاه به ریششون میخندن تازه اومدن جو گرفتتتشون

تهش استخدام هم داره؟یعنی از روزی که میری بهت تضمسن میدن که استخدامی؟ رتبه تجربیت چند شد اگ ...

استخدام؟پست های سیاسی مال اوناست 

من دعوت به مصاحبه شدم ولی چون مذهبی نیستم نرفتم من ۸۰۰۰ شدم

بله درسته من خودم اعلام علاقه مندی پارسال زدم دعوت به مصاحبه شدم   اشنامون هم قیافش مثبت ...

شک نکن برای همون رد شده.واحد خواهران هم خییییلی کم جذب میکنه.کمتر از واحد برادران.باز برادرا جذبشون بیشتره فک‌کنم.

شک نکن برای همون رد شده.واحد خواهران هم خییییلی کم جذب میکنه.کمتر از واحد برادران.باز برادرا جذبشون ...

خلاصه این دانشگاه امام صادق چه فرقی با بقیه دانشگاهای دولتی داره؟

2706