2737
2734
چرا همون تجربیو امتحان نمیدی؟ برا چه رشته ای میخوای بری انسانی؟

من اولین کنکورم سال۹۷ بود نخوندم براش.دومیش ۹۸ بود مشکل داشتم نتونستم زیاد آماده شم امام صادق (ع) قبول شدم بعد از دوترم گفتن سنجش با ترازت کنار نیومده برو(تو تاپیکم که نوشتم: توروخدا تااخرش بخونید، توضیح دادم).۹۹ هم کنکور ندادم.دیگه نمیتونم باز بمونم تجربی چون هم سخته هم احتمال قبولی پایین

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا اولشه نمیدونن دنیا دست کیه 😁 بذار دانشگاه تموم ک شد میفهمن چه خبره

شب دراز است و قلندر بیدار،بیل گیتس تو مصاحبه ای اتفاقا اشاره کرد به این موضوع که زمانی که داشتم از دانشگاه انصراف می دادم فکر نمی‌کردم یه روز  فارغ‌التحصیل های همون دانشگاه برای ورود به شرکت  من آزمون بدن تا من استخدامشون کنم،قضیه همین نابغه هاست 😆

2731
من اولین کنکورم سال۹۷ بود نخوندم براش.دومیش ۹۸ بود مشکل داشتم نتونستم زیاد آماده شم امام صادق (ع) قب ...

اهان چقدر نامرد تباه کردن زندگیتو.

تو دانشگاه امام صادق چی میخوندی؟الان دیگه کلا نمیتونی بری اونجا؟کاری از دستت برنیومد؟

من اولین کنکورم سال۹۷ بود نخوندم براش.دومیش ۹۸ بود مشکل داشتم نتونستم زیاد آماده شم امام صادق (ع) قب ...

پسر یکی از اشناها با اینکه داییش امام صادق میخونه و رتبه ریاضیش ۸۰۰ بود قبول نشد رد شد اگه میخوای سیاسی بشی بخون وگرنه شهید بهشتی و تهران و علامه خیلی بهترن

پسر یکی از اشناها با اینکه داییش امام صادق میخونه و رتبه ریاضیش ۸۰۰ بود قبول نشد رد شد اگه میخوای سی ...

نه کلا دیگه نتونسته تو اون دانشگاه ادامه بده.گفتن برو.چقد سخت😔

2738
جدی که معدلت ۱۱ نیست ولی خب کسی که معدل انسانیش ۱۸ به شما ارجحیت داره

خب عزیزم بالاخره کدومشو در نظر میگیرن؟من اگر مصاحبه برم معدلم براشون ثبت شده ۱۱ یا ۱۹.۷۷؟

اهان چقدر نامرد تباه کردن زندگیتو. تو دانشگاه امام صادق چی میخوندی؟الان دیگه کلا نمیتونی بری اونجا؟ ...

فقه و حقوق میخوندم.تاپیکمو حتما بخون گلم.توضیح دادم کامل.بدبختم کردن.افسردگی گرفتم

فقه و حقوق میخوندم.تاپیکمو حتما بخون گلم.توضیح دادم کامل.بدبختم کردن.افسردگی گرفتم

یعنی تجربی بودی ولی تو دانشگاه امام صادق حقوق میخوندی؟کنکور انسانی داده بودی مگ؟

پسر یکی از اشناها با اینکه داییش امام صادق میخونه و رتبه ریاضیش ۸۰۰ بود قبول نشد رد شد اگه میخوای سی ...

اخه مصاحبه و ...بیشتر ملاکه تا رتبه.

2706