2737
2734
عنوان

شماها هم باباهتون

157 بازدید | 11 پست

کیا باباهاشون تو خونه بد اخلاقن برای بچه های خودشون اما برای بچه های خواهراشون یا حتی با بچه های نوه خواهراشون خوبن بهشون میرسن از مهر محبتشون  نگم...گندکاریاشون جمع میکنه ب ما ک میرسه... 😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا بابای من بد اخلاق نیس اصلا

ولی پسر داداششو بیشتر دوست داره البته حس ماست

و کلی اونو تحویل میگیره همش تعریفشو میکنه و خیلی گندکاریاشو درست کرده توو تصادف کردنش که بابام کلی کمکش کرد

ولی ماهارو ام دوست داره و بد اخلاق نیس 

2738

بابای من تقریبا اینجوریه خواهر برادر نداره ولی مثلا عروسمون بیاد شارژ میشه برای خودمون حال نداره با دختر خاله دختر دایی هام جورتر بود تا دخترای خودش 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

من ک بابام یکی دوهفتس فوت شده میگم کاش دوباره همون اخلاقای گندشم برگرده ....

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!

بابای من فقط با من خوبه،فقط منو دوست داره ،همه رو با من مقایسه می‌کنه هی میگه چه دختر خوب و خوشگلی دارم

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗