2703
2553
عنوان

شاخصی نروووووو😂😂

214 بازدید | 27 پست

بنظرتون تخیل بود یا واقعیت🤪

اخرشم نفهمیدیممم هعیییی

شاخصی هرجا هستی خدا لعنتت کنه😂😂

چ تو تخیل چ تو واقعیت

اگه زندگی منه...چرا سرِ تو توشه؟؟😒😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شاخصی هرجا هست دمت گرم نصف شبی ترکیدیم از خنده😂😂😂

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
2714

شاخصی رو ول کنین یه تاپیک بزنین بیایم سفحلیاخ بدویین من نمیخوام تاپیک بزنم 

به بعضی ها... نباید رید برنزه میشن فردا برات قیافه میگیرن...😊.......... مرد بودن به یه سیبیل و ریش نیس..مرد اونیه که بتونه با شلوار کــــردی خلاف جهت باد بدوه...😁🙌........ هیچ کسی رو تا مقام خدایی بالا نبر،میره اون بالا واست عذاب نازل میکنه😒😞............همیشه مردا کثیف نیستن ،کثیف اون زنیه که میدونه مرده یکی رو داره ولی بازم عشوه خرکی میاد بلک یه فرجی بشه:).......... بیایید قبول کنید همتون یه روز این جمله رو شنیدید:اگه درساتم مثل آهنگا حفظ میکردی الان یه چیزی شده بودی😂😀.......ای بابا یکم تاپیکای شاد وانرژی مثبت بزنین حالمون خوب شه 😕 اگه سختت نیس تاپیک اولمو گزارش بزن ممنون ✋❤

دختر عموی من با یه پسره ۱۷ سال از خودش کوچیکتر ازدواج کرد بعد ۱سال هم جدا شدن ولی تو این یه سال پسره پدر کل زنای فک و فامیل دراورد یا زنگ میزد باهاشون رفیق شه یا پشت سر زنش حرف میزد حتی طلاقم که گرفتن بازم این کارو میکرد ول کن نبود

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
اسي اجمالي توضيح ميدي قضيه رو مرسي

یکی از کاربرا میگف ک شوهردخترخالش ک یه هفتس عقد کردن بش پیام داده و داشته ب جاهای باریک میکشیده

البته یکم ضد و نقیض بود انگاری

باز خدا میدونه

اگه زندگی منه...چرا سرِ تو توشه؟؟😒😒
2706