2737
2739
عنوان

درمان عفونت قارچی واڗن

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 38 پست
برای باکره بودنم که مشکلی نداره این چیزا؟؟؟

دوستان دارن اشتباه راهنماییت میکنن.این پمادی که میگن واسه خانومای متاهله نه دخترا!!شما باید بری دکتر گه طبق میزان عفونت قارچی واست قرص تجویز میکنه.حتما باید دکتر ببینه تا چه حده که دز قرص و اینکه چقد مصرف کنی رو تجویز کنه.

این عنبر نسا هم میگن من شنیدم برای عفونت باکتریایی که زرد رنگه جواب میده و عفونت قارچی رو بدتر میکنه.من خودم عفونت قارچی داشتم استفاده کردم بدتر شدم.

هرچه دلم خواست نه آن می شود/هر چه خدا خواست همان می شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان دارن اشتباه راهنماییت میکنن.این پمادی که میگن واسه خانومای متاهله نه دخترا!!شما باید بری دکتر ...

منم مجردم این چیزیم ک گفتم مال مجرداس یه نوع ژله

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊
خیلی بده عفونت من اولین باره عفونت میگیرم 

من یه سه سالی هست عفونت دارم همش میگم خدا کنه مشکلی برا بعدها پیش نیاد هی خوب میشم هی میگیرم ولی خوبه اگه ادامه بدم دیگه عفونت نمیگیرم

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  
منم مجردم عفونت ادرار دارم وقتی میرم دستشوی سوزش ادرار دارم خیلی حسش بده احساس تنفر میکنم.

من عفونت ادرار داشتم رفتم متخصص ارولوژی.یه قرص داد گفت هر وقت دیگه هم این اتفاق افتاد اینو تا 5 روز مصرف کن اگه خوب نشدی اونوقت بیا دکتر.قرص معروفی هم هستااا.ولی الان اسمشو یادم نیست.هر 12 ساعت بود

واییی یک سال یعنی تو این یک سال همش خارش داشتین

نه فقططط رنگش زرد بود همین. چون علائم نداشت دیر متوجه شدم و الان داره خودشو نشون میشه 3 سالی هس

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  
2738
خوب تا چند مدت عفونت داشتین و چطوری از بین رفت

من چون متاهل هستم با همین پماد ها درمان شدم.ولی یه بار از دکترم پرسیدم که درمان مجردا به چه صورته گفت به اونا فقط قرص میدیم.شاید حتی معاینه هم نکنه چون دختری.ولی اینکه چه قرصی رو چقد مصرف کنی واقعا ما نمیتونیم بگیم.

تو این مدت یعنی همش خارش و سوزش هم داشتین

نه بععععضی کمی از وقتا یه خارش کوچولوی گذرا ک مثلا الکی دستمو میخوارونم بود 

خیلی میترسم چیزه بدی باشه و از بین نره

نگران نباش.جلوشو بگیری هیچی نمیشه.منم مجرد بودم خیلی میترسیدم.الان میبینم یه چیز عادیه.خب چرا نمیری دکتر؟

منظورم پمادایی بود که داخل واژن میزنن.اونا واسه مجردا نیست

وای اون مامانم میزد(مجردم) یه چیز حالت سرنگ بود می زاشت داخل و خالی میکرد. من همش میترسم خدای نکرده بعدا ها دچار این طوری نشم

2706