2737
2734
عنوان

تورو خدا دعام کنید خدا بهم نی نی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 42 پست
اسی جان اولشه منم همینطوری بودم البته فشار زیاد بود روم دیگه مجبورشدم به همه راستشو گفتم که مشکل از ...

مشکل شوهر شما چی بود؟؟؟

یک صلوات بفرس منم مامان شمممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عسل درمانی کردی ماریانا هم خوبه

والا شغل شوهرمم درست حسابی نیست ک راننده اژانسه الان تازه پول جور کردیم بریم از شنبه دکتر دعا کنین هرچی زودتر جواب بگیرم

هروقت امیدت ازهمه جا ناامید شد وتنها امیدت به خدابود مطمین باش اونوقت حاجت میگیری

خیلی وقت بود امیدم به خدا بود دیدم از اونم آبی گرم نشد الانم دیگه نه اعصابشو دارم نه حوصلشو ولش کردم هیچ حسی ندارم دیگه از بس خودمو به این در اون در زدم جوابی نشنیدم دیگه خسته شدم نشستم سرجام

2731
مشکل شوهر شما چی بود؟؟؟

اسپرم کم واریکوسل داشت عمل کرد فقط یکماه تعداد اسپرمش رفت بالا دوباره شد ۳ درصد رفت سونو دوباره واریکوسلش عود کرده .بعدم ای وی اف کردم بازم حامله نشدم اندازه ی موهای سرم دکتر رفتم الان یادم میاد میگم چقد احمق بودم 

اسپرم کم واریکوسل داشت عمل کرد فقط یکماه تعداد اسپرمش رفت بالا دوباره شد ۳ درصد رفت سونو دوباره واری ...

انشالله ک همه چی درست میشه خدابزرگه.ولی کاش هیچ کس تکی بچه دار شدن ب مشکل برنمیخورد

خدابزرگه ارحم الراحمینه بگوخدا بهم بچه بده خوبشم بده 

بخدا دعای هرشبم همینه .اخه چرا همه چی ناعادلانه است خواهرم سه تا بچه داشت دیگه بچه نمیخواست ناخواسته حامله شد اینقد خواست سقط کنه ولی نشد .ولی من ک چند ساله میخوام نمیشه همسایمون سه بار سقط کرده میگه نمیخوام .ولی کسایی ک میخوان نمیشه

2738

واسه امشب نماز صبح فراموشت نمیکنم خواهرم 

ب حق امام حسین ب حق رقیه ب حق امام رضا ک همین زود زوددد باردار میشی و یه نی نی خوشگـــــل خدا بهت میده و سالم الهی امین 

همسـرم  ارامــش زندگـیمه 💑

برات ۵ تا آیه الکرسی می خونم که نی نی دار بشی...توام برای من دعا کن‌منم نی نی دار شم خسته  شدممم😔

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن
واسه امشب نماز صبح فراموشت نمیکنم خواهرم  ب حق امام حسین ب حق رقیه ب حق امام رضا ک همین زود زو ...

خیییییلی ممنونم عزیزم انشالله توهم هرجی از خدا میخوای بهت بده 

اسپرم کم واریکوسل داشت عمل کرد فقط یکماه تعداد اسپرمش رفت بالا دوباره شد ۳ درصد رفت سونو دوباره واری ...

برای اسپرم کم مرد نان باروری خیلی خیلی جواب میده. سرچ کنید تو اینترنت نان باروری خیراندیش. اسپرم صفر رو به حد باروری میرسونه. فقط باید دقیق طبق دستورالعمل درست شه. هر چهل تا سفیده باید با هم در یک زمان مخلوط بشن. نه اینکه امرور شش تا فردا هفتای دیگه. اعدادش کلا باید رعایت شه. 

برات ۵ تا آیه الکرسی می خونم که نی نی دار بشی...توام برای من دعا کن‌منم نی نی دار شم خسته  شدمم ...

مرسی خواهر حتما منم برای تو ده تا کوثر میخونم ک دامنت سبز بشه 

برای اسپرم کم مرد نان باروری خیلی خیلی جواب میده. سرچ کنید تو اینترنت نان باروری خیراندیش. اسپرم صفر ...

نان باروری تا حالا نشنیدم چیه؟؟

2706