2737
2734

سلام خواهرها تو روخدا هر کدومتون تاپیکم رو میبینید برام از ته دل دعا کنین مامان بشم 

خسته شدم الان چهارساله ب جز زخم زبون اطرافیان و....

خودم دلم نی نن میخواد روزامو باهاش سر کنم بغلش کنم بوسش کنم قربون صدقه اش برم تو رو خدا برام دعاکنین

یک صلوات بفرس منم مامان شمممم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فردا یه سفره ی ساده بنداز توخونت چندتا ازبچه های کوچولوی همسایه هاتون رادعوت کن سعی کن عروسکی گل سری بگیر خوشحال بشن بعد بگودعاکنن برات بچه ها پاکن یا خودت روضه بذارتوخونه تنها بعد عروسک یا گل سرهارابین بچه ها تقسیم کن

فردا یه سفره ی ساده بنداز توخونت چندتا ازبچه های کوچولوی همسایه هاتون رادعوت کن سعی کن عروسکی گل سری ...

چشم عزیزممم حتما سر فرصت این کار رو انجام میدم 

2738
حضرت رقیه خیلی معجزه میکنه

اینجا روستاست همه تو سن کم ازدواج میکنن من الان ۲۲ سالمه همه ی کسایی ک الان ۱۴ ۱۵ سالشونه بچه دارن .ازخودم خجالت میکشم دیگه خسته شدم از بس هرکی میپرسه چرا بچه نداری

اینجا روستاست همه تو سن کم ازدواج میکنن من الان ۲۲ سالمه همه ی کسایی ک الان ۱۴ ۱۵ سالشونه بچه دارن . ...

منم ۱۸سالم بود ازدواج کردم نمیدونم دلم گفت اینوبهت بگم که سفره بنداز یه باره تودلم روشن شد وگفت این کار رابکنم

منم ۱۸سالم بود ازدواج کردم نمیدونم دلم گفت اینوبهت بگم که سفره بنداز یه باره تودلم روشن شد وگفت این ...

قربونت برم عزیزم والا شوهرم فعلا خونه نیست تا یکی دو روز دیگه حتما میاد .منم اینکارو میکنم 

اسی جان اولشه منم همینطوری بودم البته فشار زیاد بود روم دیگه مجبورشدم به همه راستشو گفتم که مشکل از شوهرمه الانم خیلی عادی شده برام دیگه منتظر بچه نیستم تازه شاید یکی دوروز پریودم عقب بیفته شوهرم میگه نکنه حامله ای ولی خودم میگم امکان نداره.و همیشه پریود میشم

2706