2737
2734
عنوان

یکی بیاد بگه چندروز باید بگذره....

230 بازدید | 16 پست

۱۹ شهریور شوهرم تب و لرز کرد... ۲۳ شهریور‌تست داد و مثبت بود بدون علایمه الان‌کمی سرفه داره....

کی نقاهتش تموم میشه

در 🌸۹۹/۹/۹🌸 کرونا از بین رفته شوهرمم کار پیدا کرده داریم‌کارای عروسیمونو میکنیم ....۱سالو ۶ماهه عقدم برای درست شدن کار شوهرم یه صلوات بفرستید💖تیکرمم تیکر وقتیه شوهرمو بعد ۱ ماه میخام ببینم  

دوهفته 

🧲🧲🧲🧲موسس تاپیک جذب ثروت🧲🧲🧲🧲🧲https://www.ninisite.com/discussion/topic/6931139/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%88%d9%88%d9%88-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9?page=1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب الان هنوز بیماره؟ 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2728
چهرده روز طول میکشه بعد چهارده روزم طول میکشه تا دیگه انتقال نده کلا یک ماه

تا الان ۱ ماه شده

در 🌸۹۹/۹/۹🌸 کرونا از بین رفته شوهرمم کار پیدا کرده داریم‌کارای عروسیمونو میکنیم ....۱سالو ۶ماهه عقدم برای درست شدن کار شوهرم یه صلوات بفرستید💖تیکرمم تیکر وقتیه شوهرمو بعد ۱ ماه میخام ببینم  
خب الان هنوز بیماره؟ 

بدون علامته الان تا دو هفته دیگ تست بده

احتمالا دیگه مشکلی نداده .تقریبا مطمنم

بازم برا اطمینان ۲ هفته دیگ تست میده

2738
ببین کلا کسی که از روز اول کرونا میگره تا روزی که کامل کامل خوب بشه بره تو اجتماع ۴۲روز میشه

تا الان یکماهو شده

دوفته بعد از اینکه جواب تست منفی بشه بازم مراعات کنید

اصلا تستش منفی بشه میرم پیشش

تا الان یکماهو شده

پس دوازده روز دیگه احتمال انتقال داره.ببین این حرفایی که میزنم همینجوری نمیگم اخه من پرستارم تو بیمارستان بیمار کرونایی دیدم و با دکتر حرف زدم کلا سه تا چهارده روز طول میکشه تا کاملا خوب بشه و دیگه انتقال نده و راحت بره تو اجتماع

پس دوازده روز دیگه احتمال انتقال داره.ببین این حرفایی که میزنم همینجوری نمیگم اخه من پرستارم تو بیما ...

از الان تا ۲ هفته دیگم هست تا تست بده

2706