2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم واسه ما بچه میاره 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2715 بازدید | 118 پست
بیخیال حتما ناراحت شده ازش پرسیدی خواسته جواب بده ولی چرت گفته خدا وکیلی

من نپرسیدم بابا خودش گفت من داشتم آرومش میکردم

گفتم دوتا داری خداروشکر خودتو اذیت نکن اونم گفت نه واسه داداشم میخوام نه خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین فرااااار کن دیگه هم تو سایت نیا 😁

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2731

بابا فکر کنید اگه حتی نمیخواست تیکه ایی بندازه وجواب دخالت رو بده.به این فکر کرده که داداشم دختر دوست داره وفعلا که شرایطش رو ندارن حالا که دارم بچه دار میشم بهتره دختر باشه چون خودش دو تا پسر داره صد درصد خودش دوست داره دختر باشه تازه داییشه صد در صد خواهر زادشو خیلی دوست داره چون دوستان میگن اون دختر خودشو دوست داره گفتم.معلومه اگه خودش دختر داشت اولویتش دخترش بود حالا که نداره خب به خواهر زاده اش ممحبت وعلاقه داره

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.
من نپرسیدم بابا خودش گفت من داشتم آرومش میکردم گفتم دوتا داری خداروشکر خودتو اذیت نکن اونم گفت نه و ...

ولش کن بابا فکرتو درگیر نکن تازه نامزد کردی همچین میخواد خواهرشوهر بازی در بیاره چرت میگه حالا بیاره شوهرت که خرجشو نمیده خودشم میگه خواهرم خله 

2738
نه اتفاقا اینطور نیس.خانمی سوال شما خیلی اشتباه بوده اصلا نباید کاری به اینکارا داشت تازه شما نامزد ...

عزیزم من سوال نکردم

داشت گریه میکرد گفت بار سوم هم جواب نگرفتم دارم افسرده میشم متم گفتم ناراحت نباش خداروشکر دوتا داری اونم گفت اخه واسه داداشم میخوام اون دختر دوست داره

عزیزم من سوال نکردم داشت گریه میکرد گفت بار سوم هم جواب نگرفتم دارم افسرده میشم متم گفتم ناراحت نبا ...

یه چیزی گفته خودتو درگیر وناراحت نکن

ما که نمیدونیم تو فکرش چی بود وهدفش چی بود

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.

اسی با زیرکی تمام جوابت رو داده و گفته فضولی نکن

طوری جواب داده ک دهنت بسته بشه😁

خوشم اومد ازش

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2706