2726

من با یه پسری وارد رابطم ک خیلی ادعای دوست داشتن میکنه همش میگ خیلی دوست دارمو از این حرفا میگه روت حساسمو اینا ولی خب میگ من منطقیم هر اشتباهی کرده باشی بیای بگی من اوکیم باهاش امروز خاستم امتحانش کنم ک ببینم واکنشش چیه برگشم گفتم ک من خیلی عذاب وجدان دارم یچیزیو بهت نگفتمو از این حرفا گفتم من همزمان با تو با ی نفر دیگ ام بودم اونم فقط گف خب باشه صحبت میکنیم بگو ببینم کیه مال کجاس فلان اصلا قاطی نکرد ینی اصلنا نمیدونم شایدم کم کم داش قاطی میکرد ولی من بهش گفتم ک شوخی بود ولی در هر صورت نمیدونم چرا نظرتون چیه بی غیرته روشن فکره با واسش مهم نیستم ؟؟؟ خواهرانه جواب بدید  

الانم اسکرینو میزارم 

این کارا چیه میکنین اه

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه مسخره اصلا معنی عشقو نمیدونین

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706