2733
2734
عنوان

رفتم بابامودیدم دعاکردم خداراحتش کنه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 80814 بازدید | 1017 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دوستان.... هر کی جدید میاد توی تاپیک..

لطفا توی «ذکر یا من اسمه دوا و ذکره شفا» رو که به نیت شفای پدر استارتر و بیماران کرونایی هستش شرکت کنه. ۱۴تسبیح به نیت ۱۴ معصوم برداشتیم. زیادم نیست. خدا اجرتون بده. فردا هم میتونید بگید. لطفا شرکتی کنید بلکه خدا نظر کنه عزیز یه خونواده خوب بشه و از مراقبت های ویژه بیمارستان برگرده پیش خونواده اش.🙏🙏🙏

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

لطفا توی «ذکر یا من اسمه دوا و ذکره شفا» رو که به نیت شفای پدر استارتر و بیماران کرونایی هستش شرکت کنه. ۱۴تسبیح به نیت ۱۴ معصوم برداشتیم. زیادم نیست. خدا اجرتون بده. فردا هم میتونید بگید. لطفا شرکتی کنید بلکه خدا نظر کنه عزیز یه خونواده خوب بشه و از مراقبت های ویژه بیمارستان برگرده پیش خونواده اش.🙏

لطفا توی «ذکر یا من اسمه دوا و ذکره شفا» رو که به نیت شفای پدر استارتر و بیماران کرونایی هستش شرکت کنه. ۱۴تسبیح به نیت ۱۴ معصوم برداشتیم. زیادم نیست. خدا اجرتون بده. فردا هم میتونید بگید. لطفا شرکتی کنید بلکه خدا نظر کنه عزیز یه خونواده خوب بشه و از مراقبت های ویژه بیمارستان برگرده پیش خونواده اش.🙏

2706