2737
2734
عنوان

رفتم بابامودیدم دعاکردم خداراحتش کنه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 80810 بازدید | 1017 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز گریه نکردم جلوبچه هام امشب عذاب میکشم میگم خاک برسرت بابات داره درد میکشه توچه راحت غذا خوردی فیلم نگاه کردی امشب شوهرم نبردم حرم میگه وضعیت قرمزه بیرون نرو باورتون میشه میرم توحمام یه دستمال میگیرم جلو دهنم بی صدا گریه میکنم بچه هام نشنون اخه خیلی وابسته بابام بودن 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2731
خدا رحمت کنه پدرتون رو

فدات عزیزم. خدا اموات شما رو هم بیامرزه.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2738

من یکساعت منتظربودم راه بدن برم داخل تو اون یکساعت سه تا مریض بدحال آوردن جوون بودن اخرش تا دربازشد مریض ببرن یواشکی رفتم بالای سر بابام خدا بهمون رحم کنه خیلی سخته

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

یا من اسمه دوا وذکره شفا😭😭😭😭😭

2706