2726
عنوان

رفتم بابامودیدم دعاکردم خداراحتش کنه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 80789 بازدید | 1017 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا انشالله به حق دستهای بریده حضرت ابولفضل پدرتونو شفا بده برگردن پیشتون

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2728

وای خدا بحق باب الحوائج قمر منیر بنی هاشم الهی شفاشو بگیری 

امن یجیب المضطر اذا دعاء و یکشف السوء⁦

یامن اسمه دوا و ذکره شفا اللهم اشف کل مریض

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

نمیدونم چرا گریم گرفت🤦🏻‍♀️اسی خدا صبر بده بهتون...واقعا ناراحت شدم...باباها اولین مرد زندگی دختراشونن ❤️

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

😔😔😔😔😔😔ایشالله خدا شفاش بده به حق همین ماه عزیز 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

از ته قلبم از اعماق وجودم از خدا ميخام به عظمتش قسمش ميدم كه انشاالله حالش خوب ميشه و واستون معجزه ميشه به حق جدم كه سلامتيشو  به دست مياره دوباره🙏🏻🌹

خدا سايه پدرو مادرارو از سر اولادشون كم نكنه 🙏🏻

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....

دستمو برد سمت صورتش روی اون شلنگا بوسید گفتم بابا میخام بغلت کنم ببوسمت محکم دستموگرفته بود میگفت نه نه درد داره الهی بمیرم که حتی نمیشه نوازشش کنم 😭😭😭😭

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2706