عنوان

ازدواج سنتی

146 بازدید | 11 پست

بچه ها شما ک متاهلین چ قد کوتاه اومدین؟ ایا بعدش چیزی درست میشه ؟ ب نظرتون ازدواج‌سنتی بهتره ؟ اگه دوس میشین چ‌جوریه اولش قشنگ‌هدف‌مشخصه ک‌دوستیم ببینیم ب ازدواج‌ختم‌میشه یا نه ؟من مشکلم اینه مهر کسی ب دلم نمیشینه ، ینی همه برام یه جورن ، میخوام‌ب زور‌ک‌شده ازدواج‌کنم😅، دیر شده .‌دوس دارم مادر باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازدواج سنتی رو قبول ندارم به خودی خود چ‌برسه که بخوایم‌بگیم مهر‌طرفم‌به دل نشینه حتی! حالا اینم هیجی‌بزور هم‌باشه! دیگه چه شوووودددددد...😐😐

نکن عزیزم‌نکن 

کاربر 1396/10 😊 ملیکای سابق هسدمم 🙂بخاطر فامیلیم کاربریمو حذف کردم شناسایی نشم☺۹۹/۹/۹به همه آرزوهام رسیدم از کوچیک تا بزرگ😍 مرسی خدای مهربونم😍مرسی از کائنات و انرژی مثبت😍😍 ایمان دارم به زمان آرزوهام چون مینویسم امید دارم تلاش میکنم 😍🙂 ای دورترین عشق من یه عابرم دوباره من تو جاده دلت مسافرم❤صدام بزن بشین کنار من بگو من بدون تو کجا برم؟🥲

نه سنتی نه دوستی

پسر با خانوادش بیاد خواستگاری یه مدت باهم رفت و امد کنید هم خانوادگی هم دوتایی ببنید بهم میخورید یا نه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

من دوس بودم ولی خب بهم زدیم سنتی ازدواج کردم از لج 

اگه ب عقب برگردم با طرف مقابل چند ماه ن بیشتر دوس میشم تا حدی ک اخلاقشو بشناسم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

حتما جلسات خواستگاریت یک یا دو جلسه ست 

اونطوری علاقه بوجود نمیاد لااقل سه جلسه باید همو ببینید بیرون برید 

و اینکه از طریق تلفن یا اینترنت باهاش صحبت کن 

اینطورعلاقه کم کم بوجود میاد 

اگرم دیدی بعد از همه اینا علاقه مند نشدی میتونی رد کنی بالاخره صحبت ی عمر زندگیه

چه دوستی چه سنتی هیچ وقت نمیشه یه فرد کاملا مطابق 100درصد خاسته هات باشه .اگه دیدی تا 70 درصد باب میلته هم خوبه.

هرکدوم مزایا و معایبی دارن .فقط مهم اینه تو هر دو احساساتی فکر نکنی و با عقل و مشورت و تحقیق جلو بری

چه دوستی چه سنتی هیچ وقت نمیشه یه فرد کاملا مطابق 100درصد خاسته هات باشه .اگه دیدی تا 70 درصد باب می ...

من حس میکنم هیچ‌وقتی‌نمیاد ک کسی رو‌دوس داشته باشم واقعا موندم این همه مقاومت درونی از کجاس ، و واقعا تنها بزرگ شدم و‌ اون گستردگی ای ک خانواده های ایرانی داشتن رو‌تجربه نکردم ، عمو ، خاله ، دایی و بچه هاشون ، طعم خواهر زاده ، برادر زاده و ...

حتما جلسات خواستگاریت یک یا دو جلسه ست  اونطوری علاقه بوجود نمیاد لااقل سه جلسه باید همو ببینی ...

یه دوره ای بود حتی جرات نمیکردم شماره تماس بگیرم فقط سوری یه خواستگاری ای بود و تمام 

چه دوستی چه سنتی هیچ وقت نمیشه یه فرد کاملا مطابق 100درصد خاسته هات باشه .اگه دیدی تا 70 درصد باب می ...

ببین میخوام‌ببینم کسی ک‌پنج سال بهش زمان میدی و‌هنوز از نظر مالی همونه و‌وسطاش خودش کشیده کنار رو چ‌جوری انالیز میکنین ،زمان گذشته ولی اون دیگه نمیخواد منم‌هر بار میگم‌اون دیگه تموم‌شده همش از شروع یه رابطه ی جدید از صفر‌میترسم ، حس‌میکنم خیلی زمان لازمه ک دوباره یکی رو‌بشناسم