2726
عنوان

صیغه

| مشاهده متن کامل بحث + 2167 بازدید | 119 پست

تنوع خوبه

ولی نه برای شریک زندگی

اون وقت میشه شرکااای زندگی

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
نه شرعا نه عرفا مشکلی نداره 

شرعا مشکل داره

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر دو هم پول گیرش میاد همم که کلی کیف و خوشگذارانی

خوب پس هرزه اس 

نه مشکلی نیس 

هرزهه راضی اون مردای حیوون صفتم راضی گوربابای ناراضی

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  
چرا خب خودش میخواد دیگه تنوع میخواد مگه دل نداره گناه نمیکنه زندگی یه زن دیگه دو هم که خراب نمیکنه

بعد خجالت نمیکشه جلوی بچه هاش ؟!

میخواد چی یادشون بده؟ تنوع طلبی و هر سال با یه نفر بودن و بی اخلاقی!!

حالت خوبه؟!😒

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728

چرا فک میکنی این مردا تا یکسال تن این خانمو تحمل میکنن تهش چند ماه..تا یکسااال اونم با کسی ک همش با اینو اونه این فرد دیگه فک نکنم زنانگی براش مونده باشه..پاره شده رفته🤣

🥰🤱🏻

بقیه به چشم ی ادم بی ارزش بهش نگاه میکنن که وسیله لذت هزاران ادمه 

کسی براش احترام و ارزش قائل نمیشه ، جز آدمایی مثل خودش !!!

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
هر دو هم پول گیرش میاد همم که کلی کیف و خوشگذارانی

ببخشید اونی که فکر پول گیر اوردن از این راهه به متاهلم رحم نمیکنه فقط به فکر هرزگیشه صیغه روهم اون کنار میذاره که کسی توهینی نکنه 

ولی هرزه همون هرزه هست صیغه و غیر صیغه نداره 

عزیزم اهل تسننی؟

خیر ربطی داره؟ 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
با مردای مجرد اشکال نداره؟  فقط اسلامه ک این صیغه توشه اونم ماله زمان اعراب بوده ن برا ما ایرا ...

من خودم شیعه هستما ولی فقط شیعه ها صیغه دارن اهل سنت صیغه نداره 

همیشه اون بیشعوری باش که همه مواظبن براش سو تفاهم پیش نیاد نه اون مهربونی که همه دلشو میشکنن
اره منم همینو میگم اگه با مرد زن دار بود آه زن اول میگیره ولی مجرد و مطلقه اشکال نداره

می دونستی همین زنای تنوع طلب یک ساله یکی از دلایل ازدواج نکردن جونا هستن

وقتی همچین ادمای در دسترس باشن

دیگه کسی نمیره سراغ ازدواج ک

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

تو شرایطش نیستم نظر بدم ولی به هرحال زن هم نیاز جنسی داره و به نظرم اگه شرایط ازدواج اصلا براش محیا نیست خب پس چیکار کنه؟ از طرفی هم اون پسر مجرد فردا روز میخواد ازدواج کنه اونم بایک دختر از همه جا بی خبر.‌ مرد مطلقه هم میتونه باهاش ازدواج کنه نه اینکه صیغه کنه پس در نتیجه مخالفم 

2706