2726
عنوان

چکار کنم

87 بازدید | 6 پست

سلام. دوستان شما وقتی از دست خیلیا ناراحت هستین چکار میکنین؟؟ احساس میکنم واسه همه بی تفاوت هستم. اینقدر مهربون بودم همه از عشق و محبت من خیالشون راحته واسه همین براشون مهم نیستم انگار میدونن که همیشه میبخشم و فراموش میکنم. همه واسم کلاس میزارن و خودشونو بالاتر میبینن  مثلا خیلی وقتا تو گروه های فامیلی مطالب عالی یا فپق خنده دار که میزارم کسی محل نمیده اما بقیه مزخرف ترین مطالبی که میزارن همه لایک میکنن یا تایید میکنن اما انگار منو هیچکس نمیبینه. همیشه یه جا میشینم تو جمع با لبخند باهاشون برخورد میکنم. همیشه احترام میزارم. از خود گذشتگی میکنم اما کسی تحویلم نمیگیره. از تنهایی خسته شدم. یه رفیق خیلی خوب دارم که هنیشه بهم میگه اهمیت نده اما نمیشه. اونا خانواده ی منن. دوستشون دارم. ازشون یه مقدار توجه میخوام هیچوقت کسی خیلی دوستم نداشت. به غیر از مامان و‌بابام. الویت هیچکس نبودم حتی مامان بابام همیشه بچه های دیگه شون مهمترن. لعنت به من. چرا اینقدر صاف و ساده بودم. ایتقدر از خودم عصبانیم که دلم نمیخواد نه پسرم نه دخترم ادمهای بی ریا و مهربونی باشن. دلم میخواد سنگ باشن تا مثه من اذیت نشن. لعنت به این دنیا که همیشه ادمهای صاف و ساده و بی کینه ، ادمهایی که زبون و دلشون یکیه توش تنهان😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چجوری. ؟ میشه بیشترراهنمایی کنیین؟؟

عزیزم سی دی های استاد حورایی رو گوش بده. مخصوصا دوره آن ال پی. 

دستت میاد چیکار کنی.

باید طوری باشه که کاری که میکنی توقع تشکر نداشته باشی. خودت بخواهی اون کار برای بقیه انجام بدی چه کسی تشکر کرد چه نکرد. در غیر این صورت انجام نده‌. از خودت سوال بپرسم قبل از ارسال مطلب در گروه‌. بگو آیا من دوست دارم این جک رو مثلا بفرستم که خانواده ام بخوانند و خوشحال شوند یا بگویند به به عالی بود. اگر اولی بود بفرست و اگر در دلت احساس کردی نیاز به واکنش بقیه داری نفرست.

این روش من بود عزیزم امیدوارم موفق باشی

آره درست میگی پسر بزرگه من خیلی مهربونه وبه همه احترام میذاره فامیلای من باهاش خوبن ولی خانواده شوهرم اصلا تحویلش نمیگیرن همیشه هم خودش میگه هیچکس منو دوست نداره😐ولی پسر کوچیکم در عوض جواب میده هیچکس نمی تونه اذیتش کنه کلک میزنه خلاصه بد جور شیطونه ولی همه دوسش دارن😃واقعا چرا اینجوریه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....

سلام سارایا جون.من خوندم که شما ساکن رشت هستی و توی یکی از تاپیکا دنبال زایمان وی بک بودی.من هم همین قصد رو دارم ولی توی رشت کسی رو نمیشناسم.اگه شما انجام دادی یا دوستانی داری که اطلاعات دارن یا انجام دادن و همینطور پزشکان ممنون میشم کمکم کنی.