2733
2739

اعصاب ندارین چرا بچه میارین آخه....چند تا از همسایه های ما هستن که همش با بچه هاشون دعوا دارن بیشترین این مادرانی جوون هستن انگار  مادرانی الان خیلی بی اعصاب شدن ..امروز صدای گریه شدید بچه تو حیاط می‌اومد مامانه هم تند تند در حال دعوا کردن و فحش دادن که چرا تو خونه جیش زدی شلوارتو خیس کردی مگه بهت نگفتم شلوارتو خیس نکن این حرفا رو با صدای بلند و جیییییغ می‌گفت بچه هم فقط گریه صداش خیلی کوچولو می‌اومد فکر کنم دو سالش هم نشده بود هی بهش می‌گفت کثافت اشغال حیوون .خفه شو من مامانت نیستم و اینا امروز دو سه باری این کا شو تکرار کرده ..الان همش یاد گریه های بچه و حرفهای مامانه نیافتم اعصابم خورده

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

اخی😭😭😭

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو شما که اعصاب ندارین غلط اضافه میکنین یه فرشته معصوم و میارین تو این دنیا 

واقعا خدا به کیا بچه میده 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2738
شاید نامادریش باشه😞 اخه فکر نکنم مادر با بچه دو سالش همچین کاری کنه

من یه لحظه همین به ذهنم رسید ..ولی متاسفانه ازین مادرا زیاد دیدم 

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

حرفات درست ولی گاهی اوقات بچه ها برا مادرا اعصاب نمیزارن!!

من خاهرم دو سالشه!گاهی وقتا یه جوری رو مغز آدم راه میره دلم میخاد بزنمش! چه برسه به مامانم...ولی مامانم واقعا اعصاب داره که چیزی نمیگه...میبینم خسته بودنای مامانمو..اینکه از صب تا شب درحال تمیز کردن و خاهرم مرتب بهم میریزه گاهی وقتا آدم مریضه حالش خوش نیس حالا شلوغ کاریای بچه هم اضاف بشه 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️وای....

خدا به مامانا صبر بده و اعصاب فولادی...

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

تا وقتی جای اون شخص نیستی اصلا قضاوتش نکن حای اگه از ظدت کار اون شخص بدترین کار دنیا باشه و یادت باشه یه مادر بیشتر از هر کس دیگه ای دلسوز و عاشق بچشه و صلاحش و میخواد...

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

آره واقعا مامانای الان خیلی بی اعصابم.من یادمه کوچولو بودم همش تو دشکم جیش میکردم 😶ولی مامانم هیچ وقت دعوام نکرد هیچ وقت همش دنبال یه راه برا درمانم بود حتی دکتر ک می‌برد منو جلو دکتر نمی‌گفت ک شب ادراری داره ک خجالت بکشم یواشکی به دکتر می‌گفت الهی دورت بگردم مامان.برا سلامتیه مامانم یه صلوات میفرستین دوستای خوبم.

2706