1822
1823
عنوان

متاسفم برا شما امثال شما😭😭

1157 بازدید | 56 پست

جاتون رو تنگ کردم؟ با چشم گریون اومدم برا استادم تاپیک زدم، بعد گزارش می‌زنید؟ باشه اشکال نداره تو دین شما دعا کردن هم اشکال داره، ولی هیچ وقت یادتون نره یه ساداتی با چشم گریون ازتون کمک خواست تاپیک رو ترکوندید😭😭 اشکال نداره فدا سرتون 😔 اینم رو بقیه

از اون مهربون هایی هم که کمک کردن ممنون، اجرتون با امام حسین 😔

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤🖤🖤آجرک الله یا صـــاحب الزمان 🖤🖤🖤      که هیچ حالی دائمی نیست  اما با این حال باز خدا هست ممنونم که هستی خداجون💓                    از طرف بندت:💚🧕🏻سادات خانوم.                              💓پاسخگوی سوالات دینی و اعتقادی شما هستم☺️      2️⃣تیکر تولدمه💞💞💞.                                                منتظر 99.9.9 هستم ببینم چی میشه🤔.                        💙گروه آبی💙 وزن اولیه:71   وزن هدف:60   

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

شاید نی نی یار ترکونده؟منکه تازه اومدم جریان تاپیکتم نمیدونم..

😇ممنون خدای مهربونم واسه همه چیزایی ک بهم دادی و چیزایی ک قراره بدی😍🤲🏼🌺🦋...𝑮𝒐𝒅 𝒘𝒊𝒍𝒍 𝒏𝒆𝒗𝒆𝒓 𝒍𝒆𝒂𝒗𝒆 𝒚𝒐𝒖 𝒂𝒍𝒐𝒏𝒆𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒉𝒊𝒎 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒂𝒍𝒍 𝒚𝒐𝒖𝒓 𝒎𝒊𝒈𝒉𝒕ꨄ...............بیسوادترین آدمها همونان ک فک میکنن سواد فقط تحصیلاته😊......شخصیت منو با برخورد من اشتباه نگیر..شخصیت من چیزی است ک من هستم،،، اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی😉☺️

❤سخت ترین کار یه عاشق ، دل بریدن از یه دلبر              اگه راحت بود که فرهاد دله یه کوه رو نمیکند❤                     💜دختری ک عاشق میشه                                                خیلی بی دفاع میشه                                                   مرد باشید و اذیتش نکنید💜

دوست عزیز سخت نگیر . تاپیک تعطیل شده . خدای نکرده آدم که نمرده . دوباره تاپیک بزن 🙂

🌹صد سال دگر اگر بیایی🌹 بر تربت من قدم گذاری بویت شنوم ز جای خیزم🌹 گویم که شهید کربلایی 😭🌹           
1826

کاربری ششممه  با احمق بحث نکن بگذار در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند  زندگی کوتاه تر از آن است که با بحث با احمق ها هدر رود انیشتین   با چوب های پوسیده نمی شود قایق ساخت و با افکار پوسیده هم نمی توان جامعه را ساخت .در تاریخ99/9/9 به ارزوم رسیدم خدایا شکرت  یک عدد آرمی بلینک عشق وی هستم  

تو تاپیکا لینک تاپیکتو میزاشتی شاید بخاطر این گزارش زدن

من تورکم🖤🖤بغلم کن که من ازمردم و از این جامعه طرد شدم🖤🖤💔🖤🖤کاربرای دیگه ای با این اسم هستن تو سایت..منو با عکس کاربریم بشناسین خانوم گلا🖤🖤
1718