2737
2734

اینکه به شوهرم میگم بدون دعوت خونه خواهرات نمیام سرزده لااقل از چندساعت قبل برا شام و ناهار اطلاع بدیم  اینکه میگم حوصلم نمیاد هرهفته بریم خونه خواهرات همینکه هفته ای یکی دوبار خونه مادرت میریم کافیه خونه خواهرات ماهی یبار بریم ولی شب نخوابیم.  اینکع میگم هرهفته باغ نریم ماهی یبار بریم  اینکه انتظار دارم ماهی دوشب میرم شهرستان خونه مادرم شوهرم نگه سرکش و خود مختار 

بابت اینا بگه بهت حسی ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزيزم اينكه ميگي نميام نميام يكم باعث ميشه بخوره توو ذوقش 

كاش با سياست بيشتري عمل ميكردي 

اما خب بهرحال بازم حقشو نداشته اين حرفارو بزنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

اگه زندگی و شوهرتو دوس داری باید یه جاهای با خواسته اون ره بیای یا همش دعوا و درگیری منم این مشکلات رو داشتم زدم بیخیالی هم اعصاب خودم راحت هم شوهرم

خیانت=آفتابه اسید👍👍 کاربریم بخاطر حمایت از کشته های آ ب ا ن تعلیق شد.

باید به توافق برسین دیگه

منم خوشم نمیاد خصوصا اینکه خونه خواهرشوهر بخوااابی

ولی خب باید حلش کنید

مگه لباس خریدین که تا یه چیز میشه میخوایید پس بدید

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706