1822
1823
عنوان

دورهمی 💃💃😄

3945 بازدید | 775 پست

سلام ب همگی 

اینجا فقط ی دورِ همیِ ساده با دوستامونه 

ممنون میشم اگه گزارش نزنین 

هر کی ام دوس داشت میتونه تو 

جمعمون باشه ما مهمون نوازیم😍😍😍😙

مرسی ازتون خوشگلا😙😙😙❤

@chica    

@830pargol    

@مهریماهم    

@ترنم_ترنم    

@nafasam_1370

بیاید اینجا ببینم شمارو 😁😝😝

سلاااممم

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚. (گروه سبز🌿) وزن شروع 65🤦‍♀️وزن هدف58😎چیزی نمونده تا باربی شدن💃😂💪کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪ب امید خدا.. از عمق جان.. دوستش دارد دلم ❤️(نامزدمو میگم) 💛😌........ قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

سلام 

اون دوستایی ک نیستن توی سایت خواهش میکنم سریعتر برگردن 

شیما و سحر و بقیه   

Forgiving someone is easy, trusting them again not   ببخشید ب خاطر لغو دوستیها   خودم دوباره بهتون در خواست میدم   
1825

اسم منو آخر نوشت  

چیز زیادی ازت نمیخوام🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷فقط😢💐💐💐💐💐💐یه صلوات بر حاجتم😘😘😘😘😘😘😘😘😘 اگه فرستادی بهم بگو دلم شادشه منم برات بفرستم😉✌💞💜💛💚💟💘🌹اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
سلام سلام آمدم چه دلنواز امدم

باپای ناز آمدم

قد دراز آمدم

چیز زیادی ازت نمیخوام🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷فقط😢💐💐💐💐💐💐یه صلوات بر حاجتم😘😘😘😘😘😘😘😘😘 اگه فرستادی بهم بگو دلم شادشه منم برات بفرستم😉✌💞💜💛💚💟💘🌹اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
سلام  اون دوستایی ک نیستن توی سایت خواهش میکنم سریعتر برگردن  شیما و سحر و بقیه   ...

اگه تونستی منو بیرون کنی اوناهم بیرونشون کن    

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی، زیبایی...           1740 عزیزم تو خیلی از چیزا کمکم کردی مرسی که هستی خیلییییییییییییییی دوست دارم خواهری      
@اعتصامی     @nazbanoo8300     @ماه_تنها     @00نازلی00 &nb ...

سلام هستم قاچاقی اومدم

.....ولی باید برم...😂😂😂😂

خوش بگذره بعدا میام میخونم...از من چیزای خوب خوب بگو😉😉😉

هر کسی با دید و درون خودش دیگران را قضاوت میکند،،،اگر دیگران را بد قضاوت کردیم، قطعنا مشکل از ماست،،نه دیگران،،                                         مواظب باشیم قضاوت ظالمانه نکنیم.        
1826

منم راه بدین 😋

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
سلام عشقم  خوش اومدی 😙

مرسی گلممم

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚. (گروه سبز🌿) وزن شروع 65🤦‍♀️وزن هدف58😎چیزی نمونده تا باربی شدن💃😂💪کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪ب امید خدا.. از عمق جان.. دوستش دارد دلم ❤️(نامزدمو میگم) 💛😌........ قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
اگه تونستی منو بیرون کنی اوناهم بیرونشون کن      

اونا رو میخام برگردوونم 

تو رو هم باید برگردونم   

Forgiving someone is easy, trusting them again not   ببخشید ب خاطر لغو دوستیها   خودم دوباره بهتون در خواست میدم   
1718