2733
2734

یس

حتا اگ خوبی کسیو در غیابش بگی غیبته

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼

اره

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راهش چیه غیر حلالیت طلبیدن...من گفتم بهش که اینطوری هستی...میخاستم جلو خودشم بگم که غیبت نباشه

وقتی دیدیش با خنده بگو فلان روز  ، ب فلانی گفتم  تو اینجوری هستی 

ببخشیدا 😅

🍒🍹
وقتی دیدیش با خنده بگو فلان روز  ، ب فلانی گفتم  تو اینجوری هستی  ببخشیدا 😅

اگه ادم چله بگیره و یهو از دهنش بپره غیبت باید چیکار کنه...واقعا تو ۴۰ روز نمیشه هیچ غیبتی نگرد..یوقتا از دهن میپره

2738

من ی همسایه داشتم  با  دخترش میومدن و هی غیبت اینو اونو میکردن 

من باهاشون همراهی نمی کردم اما  چیزیم بهشون نمی گفتم ک نکنید و ....

ی شب خواب دیدم  ۳ تایی نشستیم داریم خورشت از گوشت بدن انسان می خوریم 

خیلی وحشتناک بود 

بعد از اون بهشون بی محلی کردم در حدی ک  رفت و آمد کم شد و خداروشکر   دیگه نمیبینمشون 

🍒🍹
من ی همسایه داشتم  با  دخترش میومدن و هی غیبت اینو اونو میکردن  من باهاشون همراهی نم ...

من خیلی سعی کردم غیبت نکنم..تو چله که هستم..اما ۴.۵ باری دیگه نتونستم جلو خودمو بگیرم..۲ موردشو رفتم گفتم که من اینطوری گفتم