2737
2734

بچه ها صب ساعت ۷ شوهرم ازمون سختی داره بعد اول اینکه حوصله ندارم پاشم بهش صبونه بدم چون هنوز نخابیدیم!!

من ساعت ۹و نیم ۱۰ باید برم خیاطی اون برمیگرده از ازمونش 

باز ساعت ۲ ازمون داره اونم سخته ...حالا من ۱۰ برم ۱ میام خونه چطور برنامه بچینم که ناهار درست کنم زود حاضر شه بخوره و بره؟چی درست کنم؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
امروز برنج خورشت و سوپ و الویه داشتیم ناهار و شام 

ازمون نظام مهندسی؟😂شوهر منم داره

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

لوبیا پلو. موادشم امشب تا بیداری درست کن. فردا قبل رفتنت ابکش کن بزار دم بکشه 

یا ماکارونی 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

صبح قبل رفتن مواد ماکارونی یا لوبیا پلو درست کن اومدی فقط دم کن

کاربری های ترکیده شامل:برکه ۶۵. ننا. دریااااااا لازم ب ذکر است کاربری ها بابت بحث های سیاسی ترکیده والا یه کلمه گفتیم رفتیم رو هوا شما نکنید حیف کاربریتون❤
2706