2410
2553
عنوان

متولد چه ماهی هستین 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 13243 بازدید | 516 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

فروردین     شدیدا  منطقی  مقرراتی   مقید به قوانین    شدیدا راز دار  و مورد اعتماد      اندکی خوش بین     تا حدودی مهربان 

حساس به خودم و هرچی به من مربوط میشه 

خیلی دیر اعتماد میکنه      روحیه مدیریتی دارم    بازم بگم  

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  
والا ننم پیره بعد ۴ سال شناسنامه گرفتن هر وخ بمرسم میگه وقتی خیار بود 😅

وای خدا 🤣🤣🤣آدری هستی؟

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2714
فروردین به شدت مغرورم و خودخواه

وای عشق منم فروردینیه مثل خودته

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
امروز تولدم بود 😁

مبارک باشه عزیزم 💃💃

خرداد جداب مغرور مهربون بی ثبات دلربا با اعتماد به نفس سخت کوش ولخرج

خردادیا چقد خاصن😍

2706