1822
1823

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

﮼آبان

با خوک نباید کشتی گرفت چون کثیف میشی و جالب اینع ک خوک از این کار لذت میبرع بحث کردن با ادمای احمق  دور و ورتم همینع😉از دور ریختن ادما لذت میبرم شاید بم بگی بیمار شاید بخای روانی صدام کنی اما من ترجیح میدم دور بریزم تا دور ریختع شم...اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎
1825

خرداد 

هزار شخصیتی 

بانمک و سرگرم کننده

با بعضیا خوش اخلاق و با بعضی بداخلاق 

بعضیامون مهربون 

دوستان من کاربر قدیمی ام ولی دلم گرفته بود مجبور شدم دوباره بیام ممنون میشم از لطفتون ولی لطفا نگین عضویتت مبارک😘

شهریور 

۹۹/۹/۹  به کار مورد علاقم و عشقم رسیدم ❤ انقدر آرزو دارم که نمیدونم کدومش و بخوام 😔❤ کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود🙃💙میگویند با هرکس باید مثل خودش رفتار کرد....!💙 تو گوش نکن 💙چون اگر چنین بود، از منش و شخصیت هیچکس، چیزی باقی نمیماند...!💙  فقط انسانیت و دیگر هیچ💙
1826

اذر

صادق

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

فروردین     شدیدا  منطقی  مقرراتی   مقید به قوانین    شدیدا راز دار  و مورد اعتماد      اندکی خوش بین     تا حدودی مهربان 

حساس به خودم و هرچی به من مربوط میشه 

خیلی دیر اعتماد میکنه      روحیه مدیریتی دارم    بازم بگم  

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  
1718