2733
2734
عنوان

شوهرم دلمو شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 58293 بازدید | 562 پست
ولش کن شوهر من ک امشب رم کرده بود واسه گوشیش اس اومد منم دیدم واسه بورس بود تهش زده بود ۳تومن مانده ...

به نظرم بورس یه نوع قماره، یه اعتیاده که مردا بهش مبتلا شدن... 

خدا خودش نجاتشون بده از این بورس بدردنخور... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
 عزیزم منم اوایل سکوت میکردم میگفتم درست میشه دیدم فحش ناموسی میده ب خانواده ام منم جدو ابادشو ...

یا ابولفض😶

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور  تونستید روش خودتون رو بگید.

شوهرم خودش کلا آدم بد دهنی نیست و هیچوقت توهین نمیکنه به کسی خصوصا اگه طرفش زنش باشه..نهایت توهین به من اینه که سرم داد بزنه...که اونم سریع میاد دلجویی میکنه... ولی خوب از اول زندگی مون هرگز من توهین نکردم بهش و همیشه احترااحترامش حفظ کردم.. اونم در برابر این احترام اینجوری بود... ولی کلا اگه چیزی هم بگم از رو عصبانیت خودش میگه زشته  نگو این حرفا نباید بین زن و شوهر باشه.

2731
چکار باید میکردم که روش باز نشه؟

مثلا اولین بار که توهین کرد باید جلوش می ایستادی ..حالا نه اینکه  توهم جواب بی ادبی شو با بی ادبی بدی هرگز این کار رو نکن... ولی مثلا باهاش طولانی مدت قهر میکردی یا برای آشتی شرط میزاشتیم که دفعه آخرش باشه.. . البته این چیزا به خود شوهرت هم بستگی داره... بعضی ها کلا ذاتی بد دهن هستن...

2738
 به نظرم خوب نی اصلا . من خیلی ادم صبوری بودم از وقتی ازدواج کردم سیستمم بهم ریخته . ادم عصبی ش ...

حتما انقد اذیتت کرده عصبی شدی چون آدما اگه عصبی باشن تو مجردیشونم عصبین

کلا زیاد احترام حالیش نیست البته فقط برا من و خونوادم برای خونوادش نوکره

والا چی بگم آبجی 

نمیخوام خدای نکردی زندویت بهم بریزه ولی من چون خودمو میشناسم با یه همچین آدمی نمیتونم بسازم حتما ادبش میکردم

تو نخ ما نباش گره میخوری
آخه گفتی صبح تا شب اونجا تنهاست.وقتیم زنگ می زنی عصبی می شه. من فقط حدس زدم.انشالله که اینطور نباشه

نه صبح تاشب تنها نیست روزا کارگرا انبارن خودش میره دنبال بار خریدن شبا هم میاددخونه تو هفته ۱شب میمونه اونم برا کار اما۱شب رفتم خونه بوی تریاک میومد

این که شما گفتی شما صدات بالاتر بود چقد بد حرف میزنی 

اینجا یه حرفایی ورفتارایی دیدم که هنگ کردم والا...چه خبره چرا اینجوری میکنن اینا...انگار اینا مرد هستن ....والا اینجوری کردن که از مردونگی شوهراشون چیزی نمیزارن بمونه که....اونام حتما بیچاره ها فقط درحال تحمل کردنشون هستن تا زندگیشون ازهم نپاشه....کمتر مردی همچین زنهایی رو نگه میدارن والا....اینام فکر میکنن که حق با ایناس اون بیچاره ها عقب نشینی میکنن....

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
افرین بهترین کارو کردی و البته نالگفته نماند متاسفانه ما عادت کردیم ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زند ...

دقیقا منم چون هیچ وقت نخواستم از اطرافیان خودم کسی از مشکلاتم با خبر شه اینجا بدون دغدغه اینکه کسی منو بشناسه درد و دل کردم که هر کس یه چیزی گفت ... که خیلی هاش به زندگی من کار ساز نبود و شاید شرایطم رو بدتر میکرد... چون واقعا اینجا که نمیشه همه جزئیاجزئیات رو توضیح داد... برای همه هم که نمیشه یه نسخه پیچید... 

مردا زیاد از زنگ زدن خوششون نمیاد..مخصوصا وقتی سر کار هستن یا با دوستاشون هستن...من زیاد تماس نمیگرم...کار ضروری و ابراز علاقه هم فقط پیام میدم...بیشتر خودش زنگ میزنه

بچه ها سلام...🙋‍♀️
2706