1822
1823
عنوان

شوهرم دلمو شکست

57681 بازدید | 563 پست

بهش زنگ زدم با زبون خوش حرف زدم گفت سرم دردمیکنه چون تو همش بهم زنگ میزنی بخدا درطول روز کلا دوبارزنگ زدم کلیم داد زد و بهم بی احترامی کرد و قطع کرد اصلانزاشت حرف بزنم که بفهمه براچی زنگ زدم بعدکه قطع کرد دوباره خودش زنگ زد کلی حرف بارم کرد من فقط گریه میکردم شما جای من بودید چه برخوردی میکردید؟

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

سگ محلی

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

میشه واسم صلوات بفرستید؟ 

اگه لطف کنیدو منو و ارزوهامو یه صلوات مهمون کنید ممنون میشم دوستای دوست داشتنی ! خدایا ، خدای خوب و مهربونم بخاطر این همه نعمتی که همیشه دراختیارم بوده و قدرشو ندونستم الان یباره میگم شکرت ! پیشاپیش ممنونم که منو به همه خواسته هام میرسونی و ارزوهام و بزودی خاطره  میکنی واسم ! 

اه 

چ بی فرهنگ

دیگ زنگ نزن بهش

تو قلــ❤ــبم تووو رو دارممم                      اگ خونه بدوشممم☺                                    من این عــالم عشقــو ب عاااالــم نفروشم❤    نری دنبال مستی 🍷🍻                                    خودت دُرد شرابی ❤                              واسه ت مِی چی بریزم؟خودت باده ی نابی     آخ!خودت باده ی نابی💟✴💎
1893

از همسر ادم چه همصحبتی بهتر مشکوکه🙃🙃

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
1718