2733
2734
عنوان

بیاین عکس خودم و دخترخالم

1063 بازدید | 76 پست

عکس خودمو دختر خالمو میزارم بگین کدوممون قشنگتریم 

این دختر خالم خواهر همون دختر خالمه ک میگف ارایش روز عروسیت بد شد جدیدا خیلی ب همسر من نزدیک میشه مثلا دیروز همسرم خواست یکاری برای لبتاب دختر خالم کنه این دختر خالمم هی عشوه و مشوه میریخت در حضور من ب عشقمون مطمئنم اما کمی ترس دارم 

کوکو هم نکنین همین الان میزارم روز عروسیمم دوباره میزارم

ابی تر از انم ک بیرنگ بمیرم ... از شیشه نبودم ک با سنگ بمیرم ... من امده بودم ک تا مرز رسیدن ... همراه تو فرسنگ ب فرسنگ بمیرم ... تقصیر کسی نیست ک اینگونه غریبم ... شاید خدا خواسته ک دلتنگ بمیرم

این دختر خالم ببینین بردارم

ابی تر از انم ک بیرنگ بمیرم ... از شیشه نبودم ک با سنگ بمیرم ... من امده بودم ک تا مرز رسیدن ... همراه تو فرسنگ ب فرسنگ بمیرم ... تقصیر کسی نیست ک اینگونه غریبم ... شاید خدا خواسته ک دلتنگ بمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کو خودت

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2731
2738

چهره دخترخالتو خوشم اومد. شما میکاپت میشد بهتر باشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

😍😍

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

ببینین پاک کنم

2706