2726

جذب خانم خیلی کمه 

حقوقش کمه 

اگه قصدت قبولیه باید از الان بری سراغ پلیس افتخاری چون اونا جذب میشن 

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوست بابام استاد اونجا، میخوای ازش بپرسم برات

میشه بپرسی من آبجی م خیلی دوست داره ولی گفتن نیرو خانم نمیگیرن 

از همون اول استخدام هستن؟ 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
میشه بپرسی من آبجی م خیلی دوست داره ولی گفتن نیرو خانم نمیگیرن  از همون اول استخدام هستن؟  ...

باید پاشه بره انقلاب شنبه صبح ساعت ۸ حضوری باید اونجا باشه راش بدن مدارکو بپرسه من دوس داشتم بنظرم خوبیش اینه کار دولتیه اگه بری قبولت کنن دیگه دائمی  هستی دیگه حقوق خوبیم میگیری  ولی قبول نشدم😂😂

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت
باید پاشه بره انقلاب شنبه صبح ساعت ۸ حضوری باید اونجا باشه راش بدن مدارکو بپرسه من دوس داشتم بنظرم خ ...

تا شنبه وقت داره شرایطش چی بود؟ ما تهران نیستیم بازم باید بیایم تهران

برای خانومارو نمیدونم اما برای اقایون خب سخت گیری خیلی زیاده معمولا مجردارو خیییلی کم میذارن که به خانواده هاشون سر بزنن،کلا اینجور جاها اذیت کن هم زیاده مثلا الکی میبرن بیرون میگن سی دور دور حیاط بچرخید

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
باید پاشه بره انقلاب شنبه صبح ساعت ۸ حضوری باید اونجا باشه راش بدن مدارکو بپرسه من دوس داشتم بنظرم خ ...

همین دانشگاه انتظامی امین رو میگید دیگه

چرا قبول نشدی

2706