2726
قرار گذاشتم باز تگ کنم بچه ها رو تو رو هم تگ میکنم عجقولی 😍❤️

منم تگ کن😍😍😍😍خیلی قشنگ بودن مبارکت باشه ،مارک رژ و رنگ رژت رو بگو بهم ،و اینکه ریملت اصل بود تستش کردی؟از کدوم سایت خریدیش؟

من و عشقم ،شما و همه😍😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تگ کن😍😍😍😍خیلی قشنگ بودن مبارکت باشه ،مارک رژ و رنگ رژت رو بگو بهم ،و اینکه ریملت اصل بود تست ...

حتما😍❤️

رژ مایع اسنس شماره 03

دیجی کالا اره 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2728
سایه و بالم لبو از کجا خریدی؟😍😍😍

از مغازه خوشگلم

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
سلام سلام مایا جون

سلام عزیزم 😎❤️

خواهش عزیزم  محصولات ژنس امریکا هم عالین از سلول های بنیادی تشکیل شدن ولی قیمتاشون وحشتناکههه ...

عزیزم اون محصولات از جفت نوزادای سقط شده ساخته میشه واقعا میتونی از اونا استفاده کنی؟ 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
ن عشقم فیس براش رو میگم ک برا صورتت خریدی نارکش اسمش چی بود 

اینه عزیزم من اون بنفش پررنگه رو انتخاب کرده بودم اون کمرنگه ایکبیری رو فرستاده بودن واسم😐😂

2706