2726
میشه عکس اتاقتم بذاری؟ منم در حال عوض کردن وسایل اتاقمم ایده بگیرم🤩

هنوز جز تخت چیزی نگرفتم اماده شد چشم😍😍😢🙏

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه به خوبی و خوشی استفاده کنی  من اگه دخترم همچین خریدی کنه مخصوصا اون کاپشنها جیغ بنفش می ...

خودشون خریدن کاپشنو من سفارش دادم فقط😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
فکرکنم ۶۰×۶۰باشه 

عه موزیکال آخه تو دیجی دوتا پیدا کردم که یکیش 290 یکیش 600🙄

گفتم شاید ازاندازس ممنون جواب دادی ببخشیدا😂

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2728
اون که کنار دفترچس چیه ایا 😄😄

اون رو کارت بانکی میچسبونن مثل این دوتا کارتم😐😂

مبارکت باشه همه چیز و عالی

ناخوناتم معرکس قبلا هم بهت گفته بودم لاکتم خیلی ناازه

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
خیلی نازه ... ولی وقتی سرچ کردم پیدا نکردم اش     میشه لینک اش رو بگی لطفا

محصول پیشنهادی از فروشگاه بانی مد : لاک ناخن مات هوپاد hopad حجم 15 میلی لیتر 

آدرس محصول: 

banimode.com/BM-19891/لاک-ناخن-مات-هوپاد-hopad-حجم-15-میلی-لیتر.html#/رنگ-خاکی-02/

ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااا منو کشتن بگو لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن ...

😂😂ول کنت نیستن

چی میگه😐😐کاشت بود چطوری لاک زدمش پس

وااای دمت گـــــــرممم چ ناخنهایی😍😍😍😍

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
ایشون واسه پوست چرب بدون جوش عالی عالی اصلا برق نداره

اع مایا من اینو چند روز پیش خریدم ولی صورتیشو تو چند خریدی؟

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻

دوستان لایکتون کردم چون اکثراً سوالاتون مشابه بود اینو بخونید

فیس واشمو 25از دیجی کالا خریدم که رنگ بندی و طرح های دیگم داره که طبق بررسی و نظراتی که خوندم این مدلش بهتره چون کثیفی توش نمیمونه و برای تمیز کردن پوست خیلی خوبه چون رویه سطح پوست منافذی هست که مواد ارایشی و کثیفی میره داخلش این اونا رو راحت تمیز میکنه کمتر جوش میزنی ولی در روز یه بار استفاده بشه

خب شامپو منظورم ژل شسته شو ها شامپو بچه یا هر برندیه که واسه شستن صورت استفاده میکنید

لاکم از بانی مد 20تومن خریدم مارکش hopad رنگ مات خاکی ناخوننم طبیعیه 😐😂❤️

خط چشم مارک بل مویی 50تومن خیلی خوبه سه روز از دستم پاک نشده رنگش😐😑

ریمل فیک هاش خیلی زیاده ولی اسنس اصل خیلی خوبه ولی فقط مشکیش

براشا رو از دیجی کالا 270 خریدم خیلی خوبه 

سایه 125 گرفتم تست رنگش خیلی قویه انگشت میزنی کاملا مشخصه گوگولیه😍😍

بالمو 10گرفتم اگه لبتون خشک میشه گزینه خیلی خوبیه عاشق بو شدم😑😑😍

ریسه نوری مدلا سایزاش مختلفه فعلا این 5متریو 22گرفتم از دیجی کالا خیلی اتاقو شیک میکنه 

کاپشنا جین وست هستن چون مارکن قیمتشون زیاده ولی نگم از جنسشون😐😐😐فوق العاده بودن

قاب گوشی 70تومن 

کرم پودر مناسب پوست چربه بیشتر من زدم خیلی بیشتر از اینکه براق نشد خوشم اومد فقط یه نکته بگم پوشانندگی کرم کمه برای پوست جوش و لک دار خوب نیست و مناسب استفاده روزانس 80تومن 

باز سوالی بود در خدمتم😎❤️

مرسی از همه اونایی که تعریف کردنن بوج بهتون 😍😍❤️

هر کیم گفت تگش کنم برای بقیه خریدام حتما تگش میکنم 🥰🌺

2706