2726

اول اينكه واقعا عذر ميخوام .🙏🏻

منظوري نداشتم و اشتبا كردم اميدوارم كه معذرخًواهيمو بپذيريد 

و به كسي بر نخوره ...🙏🏻❤️

و همتون هم درست ميگيد واقعا اشتباه از من بود...دلخور نباشيد لطفا اون تاپيك قبلي رو هم گذارش كنين كه پاك شه... در مورد كيك هم اگر كسي سوالي داره بپرسه اينجا...من باز عكس كيكارو ميذارم...

و در اخر يه بار ديه ام معذرت خواهي ميكنم واقعا❤️🙏🏻

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-

افرین به روحیه ت که عذرخواهی کردی

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

چرا چیشده

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باز چه حماسه ای افریدن این نی نی سایتیا😒

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤
2728
چرا چیشده

تاپيك قبلي رو چك كنيد ...من يه اشتباهي كردم متاسفانه..

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-

من به کیک بدم میگم کیک شهری 

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
2706