2726
شما برا کدوم شهرین من گچسارانم😀

خوشبختم من یاسوجم😘

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من فکر میکردم زنش لره.اما نیست.شیرازیه.بعد زنش تو پیجش همش میگه من لر نیستم.بقیه گفتع بودن دلتم بخوا ...

واقعا منم فکر کردی نورآبدیه.دلشم بخاد 😒😒😒😒با همین لری خوندن مشهور شده ها.

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
من فکر میکردم زنش لره.اما نیست.شیرازیه.بعد زنش تو پیجش همش میگه من لر نیستم.بقیه گفتع بودن دلتم بخوا ...

خب همچین مالیم نیس والا حالا شوهرش ک لره ازش سره همه هم اینو میدونن😏

سلام مو هم 😁😁😁😁

خوشبختم.🤩😍😍😍😍

خب همچین مالیم نیس والا حالا شوهرش ک لره ازش سره همه هم اینو میدونن😏

وای اره.همه ی دخترا برای زنش کامنت میذارن میگن اخر شوهرتو از دستت در میارن و ازت سرتره.من جا زنش بودم دق میکردم.تا هم عروسی کردن نی نی اوردن

2706