2737
2734
عنوان

کیست بارتولن

57115 بازدید | 58 پست

سلام دوستای عزیزممن از اوایل ماه شهریور متوجه شدم کیست بارتولن دارم دو تا دکتر متخصص منو ویزیت کردن و هر دو عمل جراحی رو پیشنهاد دادن گفتن اگه میخوای برای بارداری اقدام کنی برو عمل جراحی برای کیستت انجام بده و تقریبا ناامیدم کردن که خود کیست خوب بشه کیست من کوچیکه و اصلا درد نداره حتی قرمزی و حساسیت خاصی هم نداره خیلی از دکترای طب سنتی زالو درمانی رو بهم پیشنهاد میکنن میخواستم ازتون سوال کنم کسی بوده که زالو درمانی انجام بده؟ن برای کیست کلا برای درمان منظورمه و اینکه اگر اطلاعاتی دارین ممنون میشم در اختیارم قرار بدین.ببخشید زیاد شد🙊

عزیزم یه کم درموردش توضیح میدی،ازکجا متوجه شدی

اصلا علائم خاصی نداره...فقط ورودی واژن یه مقدار ورم میکنه...غدد بارتولن دو طرف دهانه واژن قرار دارن که کارشون تولید ترشح برای نزدیکیه وقتی مجراشون بسته بشه ترشحاتی که تولید میکن برمیگرده داخل و تبدیل به کیست میشه..این کیست به خودی خود مشکلی نداره ولی اگر عفونی بشه ورمش خیلی زیاد میشه و درد زیادی هم داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم منم سالهاست که دارم 

واسه بارداری که مشکلی نداشتم و زایمانم سزارین بود بعلت بریج بودن نی نی 

دکترم میگه تا زمانی که درد و عفونت و مشکلی نداره لزومی نیست دستکاری بشه ، مثلا تخلیه کنن یا جراحی و کلا در بیارن 

با تخلیه فایده نداره و مجدد همون میشه 

این نظر دکتر منه 

عزیزم منم سالهاست که دارم  واسه بارداری که مشکلی نداشتم و زایمانم سزارین بود بعلت بریج بودن نی ...

بله منم شنیده بودم اما امشب یه دکتری بهم گفت که معلوم نیست کی ولی یه روزی ابسه میکنه پس بهتره جراحی کنی یهو موقع باردری جراحی نخواسته باشه....واقعا موندم چیکار کنم...دیگه قدرت تصمیم گیری ندارم

2738

عزیزم  من خواهرم داشت وقتی عفونت میکرد کیستش باد میکرد اخرا شده بود اندازهددوتا گردو نمیتونسن راه برهدرد زیادی داشت رفت دکتر گفت باید تخلیه بشه اما بازم ممکنه برگرده بخاطر همین نرفت بجاش پیاز پخته گذاشتیم روش و سر کیست باز شد و تخلیه شد پراز چرک و خون بود البته برااون بزرگ شده بود اگه برا تو کوچیک و سعی کن دست کاریش نکنی چون بازم بر میگرده آها بعدا خواهرم جراحی کرد راستی فعلا برنگشنه

خدایا شکرت تنهام نزار
عزیزم  من خواهرم داشت وقتی عفونت میکرد کیستش باد میکرد اخرا شده بود اندازهددوتا گردو نمیتونسن ر ...

اره عزیزم من خیلی کوچیکه و درد نداره 

دکتر خودمم گفت فعلا کاریش نکن ولی اگر خواستی برای بارداری اقدام کنی جراحیش کن برای همین پرسیدم

و طب سنتی خیلی زالو درمانی رو پیشنهاد میکنه که کامل میتونه از بین ببرتش...نمیدونم اصلا درسته یا نه

عزیزم  من خواهرم داشت وقتی عفونت میکرد کیستش باد میکرد اخرا شده بود اندازهددوتا گردو نمیتونسن ر ...

سلام. امیدوارم پیامم رو ببینی 

پیاز رو به چه صورت استفاده کردن خواهرتون میشه توضیح بدین؟

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
در صورت درد و عفونت دکتر دارو میده و نشستن تو اب گرم که کیست تخلیه بشه  اگر خیلی مشکل ساز ب ...

آب چقدر باید گرم باشه تا تخلیه بشه ،فک کنم برا منم هست بعد اقدام بارداری دچارش شدم یکم درد داره بعضی اوقات

2706