2737
2734
عنوان

من اضافیم تو خونه مون 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1183 بازدید | 61 پست
بیخیال تبعیض همه جا هست  من شانس اوردم داداش ندارم وگرنه کلاهم پس معرکه بود

اره دیگه اون ولیعهدشونه بایدم بهش بیشتر اهمیت بدن 😑

هاااا سلام کلاس خصوصی آموزش زبان برره ای وذارم هر که وخواد وگه هاااااااا

اول ی عکس بده و بگو چن متریه اتاقت؟

بعدم برو ب داداشت بچست ی کادو بده بهش بگو بره اون اتاق

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره دیگه اون ولیعهدشونه بایدم بهش بیشتر اهمیت بدن 😑

اره مامان بزرگ عفریته منم هی سر اینکه اُتُل خان (پسرش) ولیعهد نداره تیکه میندازه ب بابام  و مامانم

اخه نمیدونی پسرا عزت مادرن ؛ هر زنی برای عزت خونه شوهرش بایدپسر داشته باشه 😒😒 

متنفرم از حرفاش عفریته آشغال 

کرونا هم نکشت این لعنتی رووووووووو 

۸۰ سالشه زنده موند

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
اول ی عکس بده و بگو چن متریه اتاقت؟ بعدم برو ب داداشت بچست ی کادو بده بهش بگو بره اون اتاق

صد سال سیاه التماس نمیکنم به اون 

2731
اره مامان بزرگ عفریته منم هی سر اینکه اُتُل خان (پسرش) ولیعهد نداره تیکه میندازه ب بابام  و مام ...

مرده شور چنین آدمایی رو ببرن 

از هرچی ادم پسر دوست افراطیه متنفرم 

صد سال سیاه التماس نمیکنم به اون 

التاس نکن با مهربونی بهش بگو بالج بگی بد تر میگنن

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم
التاس نکن با مهربونی بهش بگو بالج بگی بد تر میگنن

عمرا 

ترجیح میدم تو. اون خرابه باشم ولی با اون پسره برای گرفتن حقم مهربونی نکنم 

2738

آخی چن سالته؟

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
2706