2726
عنوان

اداب معاشرت

135 بازدید | 11 پست

سلام دوستان میشه کمکم کنید 

من تو اصطلاحاتی در آداب ومعاشرت استفاده میشه مشکل دارم 

کلا حس میکنم تو صحبت کردن ضعیفم 

جواب بعضی تعارفات نمیدونم 

بعد وارد جمع میشم استرس دارم نمیدونم باید چی‌کار کنم 

یکی که سلام میدم نگاهم نکنه نمیدونم چجور متوجهش کنم 

نمیدونم راجب چی حرف بزنم همش ساکتم 

این حالتمو دوست ندارم چیکار کنم

نترس

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم  گاهی  ساکتم    گاهی  حرف زن😑

فکر میکردم فراموشش کردی💔 وقتی فهمیدم به یادشی نا امید شدم🌷من برات 6 تا 1 گزاشتن یادگاری  اخریو نخوندم تو هم  برام یدونه 1 گزاشتی یادگاری 🌷
2728

حتی اگ سوتی دادی نترس 

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز

هیچی.مدلت اینجوریه دیگه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

منم اول ک عروس شدم اینجوری بودم حتی بدتر،

خودم خیییلی اذیت میشدم،احساس میکردم بقیه فک میکنن بی ادبم ....آخه اینقدر صدام پایین بود ک اونا اصلا سلاممو نمیشنیدن...

فقط باید تمرین کنی و نترسی،کم کم راه مییفتی، سرتو بگیر بالا و محکم سلام کن، بعد خودت خوشت میاد بیشتر ترغیب میشی و کیف می‌کنی از خودت،

من الان خداروشکر خیلی بهتر شدم البته هنوزم کار دارم 🥴🥴🤪🤪

چند بار ک بلند سلام کنی و ص کنی دیگه ترست میریزه و راه مییفتی

البته همسرمم خیلی کمکم کرد، آخه هرچی من ساکت و آروم بودم اون برعکس خیلی اجتماعی و سرزبون دار هستش، من بین خونواده خوبمااا ولی توی جمع جدید ک میرفتم اصصصلا نمی‌دونستم چیکار کنم و چی بگم🤦🤦 الان دیگه همنشینی در کنارش روی منم اثر گذاشت😜