2737
2734
عنوان

دلم شکسته میشه بیاین

618 بازدید | 35 پست

بخدا دلم شکسته بخاطر طلاقم خیلی تیکه و زخم زبون شنیدم میشه برام دعا کنید ازدواج کنم و خوشبخت بشم بخدا خیلی خسته ام ناراحتم از ناراحتی مادرم برای ازدواجم که اینسری دشمن شاد نشم صلوات میشه بفرستید ممنونم

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ مردی نمیتونه شما رو خوشبخت کنه تا زمانی که خودتون ،خودتونو خوشبخت نکرده باشین....

خوشبختی در گرو ازدواج نیست .

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی
چند وقته جدا شدی؟ به مرور زمان عادت میکنی

نزدیک 4 ساله بخدا این زخم زبوناس پدرمو دراورده 

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
2738
علت طلاقت چی بود؟ تو این 4سال خواستگار داشتی؟

تو دوران عقد جدا شدم بخاطر شکاکیت بیش از حدی که داشت و اذیت کردنای خانوادش ما کلا یک ماه هم عقد نبودیم و من باکره ام ولی فامیلامون میگن عمرا تورو پسر بگیره بخدا دلم آتیش گرفته 

نزدیک 4 ساله بخدا این زخم زبوناس پدرمو دراورده 

واا دختر بیکاری گوش تیز میکنی بقیه چی میگن ،اینا همونایی هستن که تو بطن زندگیشون بدترین حال و روز رو دارن و میخوان با زخم زبون انرژی منفی خودشون رو تخلیه کنن،بعضیاشونم از حسودی این حرفو میزنن چون خودشون مجبورن تن به زندگی بدن که دوست ندارن و راه جدایی ندارن، تو محل نده بگو بخند عکس پروفایل شاد بزار استوری گردش و اینا بزار تا ته بسوزن

بخدا منم در شرف جدایی هستم انقدر سختی کشیدم تو این 9 سال فقط به آزادی فکر میکنم کاری هم به حرف یه مشت ابله ندارم

2706