2726

مثلا شوهرم خیلی کار میکنه آخرش چیزی نداریم در حالی که  زیاد هم خرج نمیکنیم ،خانواده شوهرم ۸ پسر دارن  و پسراشون هم بیشتر بچه هاشون پسره اونوقت فقط شوهر من دو دختر پشت سرهم  اصلا انگار خیلی گره تو زندگیمون پیش میاد مطمئنم شوهرم با هرکی ازدواج میکرد زندگیش بهتر بود،اصلا همون اول ازدواجمون تا خواستن بیان خواستگاری پا پدر شوهرم شکست ،بنظرتون چیکار کنم گشایشی تو زندگیم پیش بیاد

دیدتو عوض کن

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وااا این حرفا چیه 

دختر که خیلییییی نعمت بزرگیه 

مطمئن باش خدا خیلی دوستتون داشته دختر داده بهتون 

این حرفارو بریز دور از ذهنت داری تلقین میکنی به خودت عزیزم

ماهی برگشته ز دریا شدم، تا تو بگیری  و بمیرانی ام...

تفکر خودتو باید درست کنی تا وقتی اینطوری فکر کنی چیزی جز بدی و نحسی نصیبت نمیشه 

شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند 

جای فکر کردن به نداشته هات به داشته هات فکر کن و شکرگذار باش تا خدا نعمت هاش رو بهت بیشتر کنه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲