2733
2734
عنوان

شماجاي من بوديد ازدواج ميكرديد؟

546 بازدید | 34 پست

كامل ميگم ولي توروخدا بخونيد نظربديد كمكم كنيد.

ما يك سال ونيمه باهميم.ادم خوبيه دركل يه سري نقص هم داره كه اذيت كننده نيست(محبت كلامي نداره خيلي ولي توعمل نشون ميده)

من به خاطرشرايطي كه دارم مدام افسرده ام گريه ميكنم ولي يه بارنگفته اه خسته شدم هميشه پابه پام كنارم بوده سعي داشته حالم روخوب كنه.

يااينكه به خاطر بيماري اي كه دارم بچه دارشدنم سخته خطر سقط زياده ومثل همه خانوما بارداري راحتي رو ندارم چه بساكه هيچ وقت هم مامان نشم!(نپرسيدمشكلم چيه چون كاربري قبلي رو سرهمين اطلاعات دادنم ازدست دادم😞)

يا من مامان ندارم خيلي مهمه مادرشوهرم چقدر دوستم. اشته باشه الان مامانش خيلي باهام خوبه مهربونه همش ميگه توروخدا ي بارغصه نخوري مامانت نيست همه كاري برات ميكنم ميدونمم ميكنه سرعملي كه داشتم خودشو به اب واتيش زد تاقبول كنم يه شب بياد پيشم بااينكه وظيفه اي هم نداره

اماااااا يه چيز مهم ويه نكته منفي

تو فاميلاشون(پدر وخودش نه؛منظورم عمو وپسرعمه واينا)اعتياد هست.همش ميترسم اونم مثل اونا بشه روش تاثير بذارن الان اهلش نيست درست اگه بعدا بشه چي؟ياواسم سخته اين موردش چون مااصلااا اعتياد نداريم جز يه نفر!!!

شمابوديد چيكارميكرديد؟

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔

ازدواج میکردم

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم گناه کسی پا کس دیگه نزار، ،چرا باید معناد بشه وقتی تا الان پاک بوده

این همه خوبی داره سر ی شک این اشتباه نکن،،اگر این همه که میگی خوب باشه واقعا نه گفتن بهش نامردیه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
عزیزم گناه کسی پا کس دیگه نزار، ،چرا باید معناد بشه وقتی تا الان پاک بوده این همه خوبی داره سر ی شک ...

خيلي خوبه ولي ميترسم اينم مثل اونا شه

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔
2738
دوسش دارم خيلي...💔

منم همسرم یه فامیل درجه یکیش اعتیادداره .ولی من همسرموقبول کردم چون گناه اون ب پای این نیس چققدرخوشحالم ازانتخابم همسرمم میگ هیچ وقت سراعتیادموادنمیرم چون دیدم فلانی تهش چیشده

۱۳۹۹/۹/۹من توهمچین روزی ب ارزوم رسیدم خدانگام کرده خوشحالم کرده بالاخره منم خندیدم اون ازته دل خدایاااا مرسی😢
خودت چی فکر میکنی??  من اینطوری میپرسم اگه پسر بودی با دختری که پدرش اعتیاد داره ازدواج میکنی? ...

دختر بحثش فرق داره 

پسرا خيلي كله شق ترن 

منم همسرم یه فامیل درجه یکیش اعتیادداره .ولی من همسرموقبول کردم چون گناه اون ب پای این نیس چققدرخوشح ...

ي نفره؟

خيلي خوبه ولي ميترسم اينم مثل اونا شه

اصلا نگران نباش

اعتیاد بیشنرش از تنهایی وقتی شما کنارشی خیالت راحت

عموها ی من معتادن ولی پدرن سالم سالم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706