2726

اینکه یکی هرکاری میکنه اخرش میگه من دلم پاکه مهم نیس

مثلا نماز نمیخانه روزه نمیگیره بش میگن چرا میگه من دلم پاکه

اگه میدونید لطفا اسم سوره و آیشو بگین

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرآن رو حفظ نیستم، اما بنظرم، ادم نباید هرکاری دلش میخواد بکنه و بگه دلم پاکه

و این معقوله با نخوندن نماز فرق داره عزیزم

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈
2728
این ایه قل ان کنتم تحبون  الله فتبعونی یحببکم الله  اگر خدا را دوست می دارید از من پیروی ...

مطمئنین؟

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌

عزیزم این چیزا من در آوردیه.  از جنس همان توجیهات آدمه که از طرف شیطان موقع گناه بهش الهام میشه..‌‌

از کوزه همان تراود که از اوست .

دل که پاک باشه عمل هم پاک میشه... عمل برخواسته از نیت ماست ...

وقتی دل پاک باشه یعنی جای خداست... خدا وقتی توی دل آدم باشه پس به حرفشم گوش میدیم... حرف خدا نمازه حجابه روزه اس راستگوییه.  صداقته، نیکی به همنوع هست،یک رنگی و خالص بودنه...

در جهان من همه چیز نیکوست ... خداوندا سپاسگزارم  
مطمئنین؟

نه این نیست الان یادم نمیاد🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

هیچ جا نیست همه جایقران ایمان آوردم رو همراه با عمل صالح آورده اول ایمان بعدم عمل صالح اگر لازم نبود تو قرآن با هم نمیومدن

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
نه این نیست الان یادم نمیاد🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

یکم فکر کنین شاید فرجی شد

این ایه: الذین آمنوا  عملو الصالحات یعنی کسایی که ایمان اوردن و عمل صالح انجام دادن. اگه فقط به دل بود صرف ایمان اوردن کافی بود ولی پشت سرش میگه عمل صالح یعنی باید نتیجه ایمان تو عمل مشخص باشه

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
یکم فکر کنین شاید فرجی شد

ببین آیه آن الذین آمنوا و عمل اصلاحات 

خيلي از مردم ميگن ....

‌ بابا دلت پاک باشد ... دل پاک باشد ، کافی است ! (تفکر پلورالیزمی)

و حال آنکه:

آنکس که تو را خلق کرده است ، اگر فقط دل پاک کافی بود فقط میگفت :

[ آمنوا]

در حالیکه گفته :

[آمَُنوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات]

یعنی هم دلت پاک باشد ، هم کارت درست باشد .

اگر تخمه کدو را بشکنی و مغزش را بکاری سبز نمی شود . پوستش را هم بکاری سبز نمی‌شود . مغز و پوست باید با هم باشد .

هم دل ؛ هم عمل !!

دل پاك عمل صالح = رضايت الهي

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
اره  دقیقن تو کتاب دینیمون نوشته با همین عنوانی ک شما میگی درس ۹ دینی دهم

شمام محصلین؟

اسم سورش چیه

2706