2737
2734

خیلی وقت هاکسانی پیدامیشوندکه میگویندخداحواسش به مانیست وصدجورحرف دیگر(نعوذبالله) می‌زنند. مدتی نماز خواندم ودعاکردم اماهیچی وهیچی انگارخداحواسش به مانیست پس برای چی نماز بخوانم این میشودناامیدی چیزی که شیطان میخواهدوبعدگناه پشت گناه. خیلی هامثل خودبنده نمازشب ونمازاول وقت وووووووهمه چیزمورعایت میکردم دراوایل امامشکلاتم زیادشداماتسلیم نشدم چون می‌دانستم خداونددرحال امتحان من هست وکارهامومحکم ترازقبل ادامه میدادم وبایدصبرم روزیادمیکردم شایداین مشکلات 2سال شدشایدم بیشتراما مقاومت کردم وناامیدنشدم والان دارم ثمره اش رومیبینم وزندگیم عالیه چون ناامیدنشدم وساختم واعتمادکردم. این روگفتم که به خدااعتمادکنیدوناامیدنشیدشایدخیلی وقت طول بکشه شایدم نه  شمابایداستوارباشیدوبگوییدخدایاشکرت. وازهمه مهمتربه حکمت خداوندتوجه کنیدکه ایابه صلاحتان بوده یانبوده. اگربوده که هیچ.... اگرنبوده بایددرک کنیدوبااین موضوع به کناربیایید... شایدهنوزوقتش نرسیده باشد... این تاپیک فقط نظرخودم بودالتماس دعا

کاربران گرامی اگرمشکل دارین حاجت دارین مریض دارین وهرچیزدیگرفقط وفقط روی بیاوریدبه وقت سحرگاه..... خدارودروقت سحرگاه بخوانید.... دعا. نماز. وهرچیزدیگررادروقت سحرگاه به جااوریدوبااودردودل کنید به خدای خوبم قسم که بهترازاین سراغ ندارم برایتان......ازنمازشب غافل نشین..... خدارودروقت سحرگاه پیداکنیدکه ازهروقت دیگربیشتردرکنارتان احساسش میکنید... اللهم عجل لولیک الفرج                10صلوات برای ظهوراقاامام زمان (عج) 10صلوات به نیت همه کاربران این سایت.....التماس دعا

نه درست میگیدموافقم باهاتون منم خودم از این امتحاناتو گره ها تو زندگیم داشتمو بهدش حکمتشو فهمیدم 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘