2737
2734
عنوان

فرهنگیاااااان

152 بازدید | 10 پست

من میخوام سال دیگه کنکورشرکت کنم برای دانشگاه فرهنگیان اما یه مشکلی هست من شنوایی گوش سمت راستم و ازدست دادم و فقط گوش چپم میشنوه میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره بااین اوضاع میتونم وارد رشته تربیت معلم بشم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره بابا اینا و زیاد جدی نگیر...ادم بدون مشکل هم هست مگه؟چاق نباشی لاغر نباشی بلند نباشی کوتاه نباشی

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
2728
2738
بله حتما بخون انشالله موفق بشی برای منم دعا کن منم دارم برا پرستاری میخونم

موفق باشی عزیزم فقط یه سوال الان من کنکور انسانی بدم فرهنگیان قبول بشم ازاون طریق میتونم برم شنوایی سنجی یا شنوایی سنجی رشته جدااست

موفق باشی عزیزم فقط یه سوال الان من کنکور انسانی بدم فرهنگیان قبول بشم ازاون طریق میتونم برم شنوایی ...

شنوایی سنجی کلا جدا هست و مربوط به رشته کاردرمانی هست یه رتبه خوب نیاز داره و فقط از طریق کنکور تجربی میشه رفت کلا رشته های پزشکی و دندون و دارو و پیراپزشکی و دامپزشکی و کاردرمانی از طریق کنکور تجربی میشه وارد شد